Новини з 1996 року

Грошей немає, але тримаємося! У Кременчуці оголосили нову компанію економії коштів міського бюджету

Олександр Курилов 04 січня 2020 09:33 798 0

Міський виконавчий комітет Кременчука у складі міського голови Віталія Малецького та його восьми заступників оголошують про чергову спробу зекономити кошти в бюджеті міста.

Й це вже друга така спроба введення в економіці міста «надзвичайного стану»  за останній час, враховуючи, що така ж сама, оголошена нещодавно, нічим не завершилася.

Причина нової компанії  – минулорічні борги бюджетних установ за комунальні послуги, на покриття яких через величезне невиконання міського бюджету не вистачило коштів.

Й головна прикрість тут – якщо не заплатити вчасно, то через суд доведеться платити набагато більше як це було з ліцеєм №30, де не платили за електроенергію, аж поки постачальники не звернулися до суду…

Тож відповідне рішення про економію у мерії Кременчука та її підрозділах було прийнято вчора на засіданні виконкому.

За тим що пояснили «батьки міста» – цього разу  не йдеться про такі обмежувальні заходи, як то ремонт кабінетів у міськвиконкомі чи купівля нової техніки, пального  чи нових авто.

Так само не йдеться про обмеження фінансування за рахунок бюджету проведення вечірок в ресторанах для депутатів, як це було напередодні зустрічі Нового, 2020 року.

Все це залишається як і було. Натомість самі зміни стосуються двох пунктів прийнятого рішення про економію.

Перший - забезпечити спрямування не менше 75 відсотків від щоденних надходжень до місцевого бюджету на фінансування захищених статей видатків та погашення кредиторської заборгованості станом на 01.01.2020 в бюджетних установах соціально-культурної сфери;

І другий  - фінансування за іншими видатками …та погашення заборгованості іншими комунальними підприємствами, які отримують кошти з місцевого бюджету, здійснювати з урахуванням фінансового ресурсу загального фонду місцевого бюджету, враховуючи пріоритетність витрат, письмово підтверджених  головними розпорядниками бюджетних коштів.

Більше нічого такого, як було минулого разу: обмежити купівлю, витрати… - немає.

І можна зрозуміти чому немає.  Вищі чиновники нашого міста – мер та його вісім заступників  за рівнем зарплати вийшли на перше місце у Кременчуці.  Ці люди отримують по 180 відсотків премії в незалежності від результатів своєї роботи й по великому рахунку,  звичайних кременчужан вони бачать на дуже великій відстані.

Однак свої проблеми вони бачать дуже добре.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 468 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 750 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 928 0