Новини з 1996 року

Грошей не знайшли. Крюківський міст через Дніпро стоятиме без асфальту до Нового Року?

Олександр Курилов 28 жовтня 2018 08:14 701 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет оголошує про труднощі в проведенні ремонту мостового переходу через Дніпро.

Мова тут про укладання нового асфальту на автомобільній частині мосту (асфальтове покриття з якого було знято ще в червні). Зміст нового повідомлення - для укладання асфальту немає коштів.

Ще два тижні тому міський голова Кременчука Віталій Малецький повідомляв, що в цій справі знайдено рішення:  місто виділить зі свого бюджету 2 мільйони гривень і стільки ж дасть Полтавська обласна адміністрація, відповідне рішення якої мали затвердити на своїй останній сесії депутати Полтавської облради.

Однак депутати-обласники з цього приводу на жовтневій сесії нічого не приймали, а представники нашого міста – депутати облради Холод, Хоменко, Макаруша, Сазонов… про цю проблему – відсутність асфальту на мосту через Дніпро - взагалі не згадали. Не згадали, можливо, через інші важливі питання, як-то виділення ділянок приватним фірмам, які добувають на теренах області газ.

І зрозуміло, що питання, за які кошти укладати асфальт на Крюківському мосту й головне – коли це буде зроблено, залишилося без відповіді.

Втім, здається, справа зрушила з місця й рішення проблеми знайдено. Про це сьогодні повідомляють у міському виконавчому комітеті Кременчука.

Тут міський голова Кременчука Віталій Малецький оприлюднив минулої п"ятниці спеціальний проект рішення міськвиконкому, який за 20 днів набуде законної сили.

Сам документ називається "Про надання доручення комунальному підприємству «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління". У ньому записано, що міськвиконком доручає КП «ШРБУ» виконати поточний ремонт проїжджої частини  Крюківського мосту через Дніпро з подальшим відшкодуванням вартості роботи з міського бюджету».

До якого часу ремонт слід виконати, про це в дорученні нічого не говориться.

І далі слід усе розуміти так: це доручення КП «ШРБУ» виконуватиме тільки після його затвердження  на самому виконкомі й слід сподіватися, що цього разу, зважаючи на терміновість питання, його приймуть швидко.

Нам же тільки залишається тримати кулаки за КП «ШРБУ», аби там знайшли кошти для ремонту.

Бо, зважаючи на стан Крюківського мосту сьогодні, взимку він взагалі стане неможливим для проїзду авто чи пересування пішки.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 961 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1796 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 825 0