Новини з 1996 року

ГРОШЕЙ – ДІВАТИ НІКУДИ. У КИШЕНЯХ КРЕМЕНЧУЖАН - ДЕФІЦИТ, У МІСЬКОМУ БЮДЖЕТІ ПРОФІЦИТ.

kurilov 14 серпня 2015 09:45 1302 0

Якщо хтось почне скаржитися на нестачу коштів у міському бюджеті Кременчука, то вірити цьому не варто.

У міському бюджеті гроші є, а перевиконання планових надходжень до міської казни склало за сім місяців цього року вже 45 мільйонів гривень.

Відповідно – траву у місті коситимуть, дерева – пилятимуть і все інше, на чому можна буде записати «ліві» витрати, аби згодом усе перевести в «чорну» готівку, – робитимуть.

Про те, що грошей у міській казні – дуже багато, а міське казначейство пропускає без зайвих питань усі рахунки за виконані й невиконані роботи, говорили вчора на засіданні депутатських комісій з питань освіти та підприємництва в міськраді.

На думку заступника начальника міського фінансового управління Тетяни Тетьоркіної, такого прогресу вдалося досягти завдяки прийняттю реальних цифр міського бюджету.

Під час його прийняття депутати голосували за мінімальні цифри з того ж акцизного збору  й враховували максимальне падіння обсягів доходів населення.

Насправді ж усе вийшло не зовсім песимістично, перевиконання з акцизу склало 11 мільйонів гривень (якби під контролем нашої міліції у Кременчуці ще не продавали безакцизні цигарки та горілку, було б більше. – Авт.).

Те ж саме стосується й перевиконання по податках з доходів фізичних осіб (податок з наших зарплат). Тут прогрес досягає 30 мільйонів гривень, відповідно фінансові справи Кременчука сьогодні чи не найкращі.

Залишається останнє – як наша міська влада витрачає ці кошти, але тут, як на репортера, краще помовчати.

О.Курилов

Теги: Бюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1036 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2037 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2655 0