Новини з 1996 року

Гроші з ремонту доріг у Кременчуці "перекинули" на світло, благоустрій і новий сектор на кладовищі

Валерія Макряшина 20 листопад 2020 14:40 790 0

Діряві кременчуцькі дороги так і залишаться, на жаль, дірявими, з глибокими вибоїнами, бо кременчуцькі чиновники вирішили знову "попиляти" бюджетні кошти у сфері ЖКГ. 

Відповідно до проєкту, який ухвалили сьогодні, 20 листопада, на засіданні виконавчого комітету, перекинути з одного на інше в міськвиконкомі планують 8 млн 245 тис. 955,30 гривень

Так, 3 млн 057 069 гривень забирають зі спеціального фонду (бюджет розвитку), які попередньо виділені на капітальний ремонт внутрішньоквартальних проходів та проїздів і не тільки. 

Також кошти забирають із передбачених раніше: 

- на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення (85 тис. 35 гривень);

- на капітальний ремонт вулично-шляхової мережі міста (1 млн 300 тис. грн);

- на будівництво ангару для зберігання автотранспорту (390 тис. грн) та будівництво гаража для спецтранспорту для комунального підприємства "Благоустрій Кременчука" (506 тис. 315,55 грн);

- на погашення комунальним підприємством "Кременчукводоканал" основної суми та відсотків за кредитом МБРР (1 млн 900 тис. грн);

- комунальному підприємству  "Кременчукводоканал" на заміну (придбання та встановлення) запірної арматури (500 тис. грн); 

-  КП "Теплоенерго" на заміну (реконструкцію) мереж централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання міста Кременчука (1 млн 903 тис. 660,64 грн).

Зазначимо, що підвищення тарифів комунальним підприємством "Кременчукводоканал" у такому разі пояснюється, зокрема, і цим фінансовим перерозподілом, бо гроші ж (з тих, що передбачені на оплату кредиту) направили на інші потреби, через які постраждає гаманець кременчужан.

 

Читайте також: Чекали нового життя? Буде, але з "вбивчими" тарифами. Холодна вода для кременчужан подорожчає

 

Куди ж підуть кошти? 

Відповідно до документації, 295 тисяч 990 гривень виділяють КГ ЖЕП "Автозаводське" на виплату заробітної плати працівникам.

39 тис. 397 гривень "летять" на капітальний ремонт житлового фонду, 1 млн 846 тис. 80 грн - на виконання зобов’язань, які виникли у 2018 році та не були профінансовані (віддаємо борги — тут усе зрозуміло традиційно). Йдемо далі. 

3 млн 800 тис. грн виділяють комунальному підприємству "Благоустрій Кременчука" на виконання "Програми діяльності та розвитку", тобто на фінансування заходів, які підприємство здійснює — листя там видуває з проїжджої частини, прибирає вулиці, бульвари тощо. 

КП "Міськсвітло" отримає 3 млн 441 тис. 257 грн на утримання і ремонт мереж зовнішнього освітлення вулиць та світлофорів, а саме — на оплату електроенергії, для комунального підприємства "Міськсвітло". 

261 тис. 089,58 гривень виділяють КП "Спеціалізований комбінат ритуальних послуг" на утримання кладовищ міста.

Комунальний притулок "Спецсервіс-Кременчук" отримає 222 тис. 312,00 грн на утримання тварин та 225 тис. 306,00 грн на придбання засобів індивідуального захисту.

Один мільйон гривень виділяють на реконструкцію частини міського кладовища з улаштуванням зони поховань сектора "Б", тендер на послуги з якої було по суті "злито".

Частину коштів, яка залишилася, а це 4 тис. 881,09 грн підуть на виконання зобов’язань, що виникли у 2018 та 2019 роках і не були профінансовані, 350 тис. грн передбачаються на виконання робіт з реконструкції електромереж зовнішнього освітлення внутрішньоквартальних проходів та проїздів від буд. 97 до буд. 83-А по пров. Героїв Бреста для комунального підприємства "Міськсвітло".

З усього цього слід розуміти одне - будемо зі світлом, бо без нього по внутрішньоквартальних дорогах, фінансування на ремонт яких добре урізали, ходити неможливо. 

 

Читайте також: Терміново. Перед виборами кременчуцькі чиновники перекривають борги і виплачують зарплати

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2426 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2454 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3691 0