Новини з 1996 року

Гроші вкладникам банку-банкрута віддаватимуть по 31 жовтня

Юлія Билина 21 вересня 2016 16:33 438 0

Кошти вкладникам банку "Фінанси та кредит" мільярдера Жеваго продовжує повертати Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Черговий транш отримали банки, які повертають кошти вкладникам збанкрутілого нині банку "Фінанси та кредит". Повернення депозитів відбуватиметься до 31 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Кременчужани, які ще не забрали свої гроші, можуть звернутися до "Ощадбанку". Цей же банк повертає вклади на усій території Полтавщини.

Як відомо, банк, що здійснює виплату коштів, визначається відповідно до місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунка з банком «Фінанси та кредит". Тобто якщо кошти ви вкладали в Кременчуці, то й забрати їх можете тут, але нині через "Ощадбанк".

Для отримання гарантованої суми відшкодування (до 200 тисяч гривень) вкладникам необхідно лише пред’явити паспорт і довідку з ідентифікаційним кодом.

Гроші також видають родичам вкладників за нотаріально посвідченою довіреністю.

А спадкоємцям  спочатку необхідно надати Фонду гарантування вкладів копії таких документів: паспорт,  ідентифікаційний код та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 136 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 832 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 878 0