Новини з 1996 року

Гроші вкладникам банків "Хрещатик" та "Дельта" продовжать повертати з понеділка

Юлія Билина 13 січня 2017 16:15 711 0

Усім, хто ще не встиг забрати свої вклади у збанкрутілих банків, будуть видавати їх по 24 лютого.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє усім вкладникам нині збанкрутілих банків "Хрещатик" та "Дельта-банк", що черговий транш виплат почнеться з 16 січня й триватиме по 24 лютого.

Однак банки-агенти, що повертатимуть людям їхні вклади, будуть різними. Отже, усі, хто вкладав свої кошти у ПАТ «ДЕЛЬТА БАНК», з понеділка зможуть їх забрати у відділеннях державного "Укргазбанку".

Натомість вкладники ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» повинні звертатися до місцевих відділень банку ПУМБ.

Для отримання гарантованої суми відшкодування, тобто вкладу, що не перевищує 200 тисяч гривень, люди мають звернутися до банку-агента й пред’явити паспорт та ідентифікаційний номер платника податків. Якщо ж сам вкладник за станом здоров'я чи з інших причин кошти забрати не в змозі, достатньо оформити довіреність на родичів або друзів і завірити її у нотаріуса.

Для спадкоємців процедура дещо ускладнена. Тому що виплати здійснюються за результатами розгляду індивідуального звернення на адресу Фонду гарантування вкладів. Для цього до Фонду необхідно надіслати: особисту заяву спадкоємця, копії паспорта та кода, а також нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Після розгялу ваших документів Фонд обіцяє надіслати лист-повідомлення, в якому буде вказано банк-агент, де можна отримати вклад померлого родича.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Виставка Кременчуцької міської художньої школи: дивовижний творчий світ дітей. ФОТО 152 0
Чи щасливе число 13, розповіли учасниці гурту «НеАнгели» в Кременчуці. ФОТО 144 0
У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 154 0