Новини з 1996 року

Гроші — тільки для «своїх», або Цікава історія успішного бізнесу в Кременчуці

Валерія Макряшина 10 липня 2019 15:00 560 0

Громадські активісти, яким чи не єдиним не байдуже, куди й до кого йдуть бюджетні кошти, продовжують моніторинг державних закупівель у Кременчуці.

"Сьогодні не буде скандальних цін. Чому? Бо це просто моветон і неповага до аудиторії – вдруге використовувати один і той же WOW-ефект.

Тому сьогодні спробую вас здивувати і порадувати цікавою історією успішного бізнесу в Кременчуці", -  пише представниця ГО "Європейський клуб" Лариса Гориславець.

За її словами, кілька бюджетних установ Кременчука раптом вибрали для ремонту новонароджену фірму й дружно віддали їй свої замовлення - звичайно, без конкурсу, бо це все допороги.

У результаті ТОВ "Фірма "Будівельний двір", зареєстроване у 2018 році, за свій перший рік отримало чимало замовлень - на загальну суму 9,5 мільйонів гривень. ТОВ проводило капітальні ремонти в навчальних закладах та лікарнях міста.

У цьому році ТОВ "Фірма "Будівельний двір" є попереднім переможцем у двох замовленнях з ремонту тротуарів у Кременчуці, зокрема на проспекті Свободи, від зупинки "Вічно живим" до вул. Європейської (де ТОВ запропонувало 6 млн 181 тис грн), та на бульварі Автокразівському, від вул. Гранітної до пров. Героїв Бреста (ціна питання - 8 млн 722 тис грн).

Лариса Гориславець підкреслила, що, крім грошей, з кременчуцького бюджету ТОВ нічим іншим не "харчується".

"У далекому 2018 році я писала про зв’язок депутата від Опоблоку Костянтина Терещенка і ПП «Будівельний двір» (не плутати з ТОВ «Фірма «Будівельний двір» - це різні речі). Так от, депутат вийшов зі складу засновників ПП, а потім воно почало стрімко отримувати замовлення з бюджету на 9,5 млн грн. Після публікації у 2018 році в «Кременчуцькій газеті» бюджетні замовлення припинилися.

У цей же час народжується нове ТОВ «Фірма «Будівельний двір» і рятує всі ремонтно-будівельні плани кременчуцьких чиновників. ТОВ-ка починає свою історію з чистого аркуша. Засновник, директор, місце реєстрації – ніщо не вказує на зв’язок із однойменним ПП..." - продовжує Лариса Гориславець. 

 

 

 

Але ось яка фішка - в деяких договорах ПП і ТОВ зустрічається спільний номер телефону. Підприємства різні, керівники різні, а ось номер, імовірно, "контору всю й спалив". 

"Керівник ТОВ-ки – Борщ Володимир Володимирович, він же й засновник, статутний фонд – 3 тис.грн.

Керівник ПП – Душка Руслан Володимирович. 

Він же (або його повний тезка) орендує місце для аптеки в одній з кременчуцьких лікарень і постачає фармацевтичну продукцію медзакладам (підгузки, бинти та інше, але не в таких масштабах, як робить ремонти).

ФОП Душка Р.В. у 2017 році вказував теж такий же номер телефону, як бачимо в договорах із ТОВ «Буддвір», а до цього такий номер - у договорах із ПП «Буддвір»", - зазначає автор. 

Може, збіг? Може бути все, що завгодно. Втім, зважаючи на "шикарну" тенденцію проведення в нашому місті закупівель, особливо допорогових,  де сам чорт ногу зламає, думки не оптимістичні. Але ж побачимо.

Далі буде...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 278 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 385 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 515 0