Новини з 1996 року

Гроші не пахнуть. Міський голова Малецький узявся за створення приватного моргу

Олександр Курилов 25 листопад 2016 16:21 1194 0

Надалі Кременчуцький морг буде приватним і на ньому робитимуть бізнес. Одночасно кременчуцькі патологоанатоми, які раніше були бюджетними,  теж стануть приватними.

Причина – нова тенденція нашого міського голови Віталія Малецького, який спільно з керівником міського відділу охорони здоров’я Максимом Середою взявся поставити на міському морзі бізнес-потік.

Яким буде приватний морг і чи розташовуватиметься він у міськвиконкомі або в колишній залізничній лікарні чи залишиться  на території 1-ї міської лікарні, але вже з іншою, більш романтичною назвою – сказати важко.

А от що сказати легко, так це те, що відбувається у нас у справі небіжчиків сьогодні.

А відбувається у нас таке  - Кременчуцьке відділення Полтавського обласного патологоанатомічного бюро виселяють з території 1-ї міської лікарні, де це бюро, а точніше морг, розташовувався 28 років.

Самих патологоанатомів виселяють, бо на «їхній хліб» заходить приватна фірма «Медівайс».

Це редакція «Програми плюс» отримала від працівників нашого сумного закладу лист, у якому працівники пишуть, що чомусь не хочуть ставати приватними.

Ще – не хочуть стягувати з родичів небіжчиків гроші за те, що померлих мешканців нашого міста спочатку перед кладовищем везуть до них. А звідти – відправляють в останній путь. Зрозуміло, що можливість робити тут бізнес – безмежний. Якщо, звісно, немає совісті взагалі.

Загалом ситуація скандальна – до цього міському голові Малецькому вдалося зробити аналогічне з організацією самих поховань кременчужан, де мер міста поміняв директора обманним, між іншим, шляхом.

Однак передача моргу в приватні руки, а саме це нам усім показує мер міста Малецький, – це в історії України вперше.  

Репортер, можливо б, поставився до цієї інформації з пересторогою, але відомо й те, що сьогодні у місті відбувається з лабораторією, де перевіряють зразки людської тканини на онкохвороби. І відбувається тут практично те ж саме, що і в патологоанатомічному бюро.

Наскільки можна зрозуміти, окрім бізнесу на небіжчиках, у нас ще хочуть зробити бізнес на тих, хто несе ці невеселі аналізи тканини.

Репортер подивився, що собою являє фірма «ПП «Медівайс» з основним КВЕДом «Загальна медична практика» і яка розташована у Крюківському районі, на вулиці Василя Стуса, №3-а. Саме ця бізнес структура й надалі буде керувати небіжчиками, в усякому випадку це можна зрозуміти з того, що нині відбувається у Першій міській лікарні.

І все, що цікавить, – можна побачити на карті google. І влітку тут, за цією адресою ПП «Медівайс», купували горіхи і навіть був горіховий приймальний пункт.

От тільки незрозуміло – загальна медична практика і патологоанатомічне бюро тут до чого?   

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1859 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0