Новини з 1996 року

Гроші на квартири сиротам виділили, а винних не знайшли: в чому депутат Піддубна звинувачує Усанову

Альбіна Козлова 09 січня 2019 14:40 557 0

Сьогодні на сесії міськради депутати прийняли рішення виділити понад 700 тис. грн на закупівлю двох квартир для дітей-сиріт. Нагадаємо, що необхідну суму виділять з оперативного резерву грошей, який утворився внаслідок перевиконання бюджету по інфраструктурі міста за 2018 рік. Також буде подовжено строк дії договорів купівлі-продажу ще на 10 робочих днів.

Наразі, за словами мера, ведеться робота з Ощадбанком, Полтавською ОДА та Мінсоцполітики стосовно проведення розслідування й відшкодування місту цих коштів через цільову субвенцію або інший механізм протягом поточного року.

Уже було підготовлено лист міністру соціальної політики з клопотанням про відшкодування грошей Кременчуцькій міській раді, до якого додадуть матеріали 34-ї позачергової сесії. Однак очільник міста, за його словами, не гарантує досить швидкого вирішення цього питання.

Не обійшлося й без гнівного виступу депутата Піддубної, яка заявила, що в такій оказії з фінансами винна Ольга Усанова, тож  її слід позбавити премії на увесь рік.  

«Пропозиція, враховуючи факт помилки, допущеної при заповненні платіжних доручень, і той факт, що відповідальною за придбання квартир була призначена віце-мер Ольга Усанова, яка очолила робочу групу з використання у 2018 році субвенції з держбюджету на придбання житла для дітей-сиріт, доповнити проект рішення пунктом №4 й викласти його в такій редакції: міському голові підписати наказ, яким позбавити віце-мера Усанову Ольгу Петрівну всіх премій та фінансових заохочень на 2019 рік», - наголосила Оксана Піддубна.

Також вона заявила, що пані Усанова не здатна ані відповісти на прості питання,  які безпосередньо стосуються її роботи, ані проконтролювати заповнення платіжок.

«Не дивно, що пані Усанова не може відповідати на питання, що ще більше підтверджує той факт, що її диплом  – липовий, оскільки вона не може як фахівець надати відповіді на питання, що стосуються її роботи».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1258 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1918 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2443 0