Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: з Малецького через суд хочуть спитати за неправильну ліквідацію райрад

Андрій Михайленко 16 травня 2016 16:40 1161 0

Харківський апеляційний адміністративний суд незабаром має вирішити, чи призупинити незаконне розпорядження мера Віталія Малецького.

Нещодавно "Програма Плюс" писала про те, як мер своїми діями щомісяця завдає місту збитків у 20 тис. грн. через неправильну ліквідацію райрад.

Суть протиправних дій міського голови зводиться до того, що, всупереч рішенню міської ради, він своїм розпорядженням призначив приватного ліквідатора Крюківської та Автозаводської районних рад. Згідно з інформацією, яку оприлюднив заступник голови Глобинської РДА Володимир Молодчин, щомісячний гонорар ліквідатора Степана Бончака складає 20 тис. гривень, що для бюджету Кременчука можна розцінювати як збиток.

Як стало відомо, розпорядження міського голови № 75-Р від 01.03.2016 року "Про призначення ліквідатора з припинення діяльності районних у місті Кременчуці рад та їх виконавчих комітетів" стало предметом розгляду суддею Автозаводського районного суду Володимиром Савічевим у порядку адміністративного судочинства в рамках справи № 524/2614/16-а.

29 квітня Володимир Молодчин під час розгляду справи заявив клопотання про зупинення дії вказаного розпорядження мера в якості забезпечення позову - суддя у задоволенні вказаного клопотання відмовив, про що виніс відповідну ухвалу.

Молодчин з такою позицією судді Савічева не погодився та подав апеляційну скаргу до Харківського адміністративного апеляційного суду. Про це репортеру повідомили сьогодні в апараті суду.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаГроші КременчукаПригоди КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 842 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1271 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1726 0