Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: Вагонобудівний завод бажає "вибити" з Держбюджету 763 млн. гривень. ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 05 липня 2016 14:00 1051 0

Представники ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" у судовому порядку ініціювали судовий процес з приводу того, щоб з Держбюджету України вагонобудівникам повернули 763, 334 млн. гривень, які безпідставно туди було сплачено у вигляді податків у 2012-2014 роках.

Позиція вагонобудівників грунтується на тому, що вказана сума ними була надміру сплачена у вигляді грошових зобов'язань з податку на прибуток протягом 2012-2014 років. 

Це випливає зі змісту постанови Полтавського окружного адміністративного суду від 07 квітня цього року, де ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" виступав позивачем, а Центральний офіс з обслуговування великих платників податків (податківці) та Головне управління Державної казначейської служби України у м. Києві (дежказначеї) - відповідачами.

Судовий позов стосувався визнання протиправною бездіяльність держказначеїв та податківців, які не схотіли повертати вагонобудівникам зайві переплачені податки на чималу суму, та власне - стягнення з Держбюджету коштів.

Суддя Канигіна Т.С. підтримала вагонзавод у його претензіях та зобов'язала Міжрегіональне головне управління Державної фіскальної служби  - Центральний офіс з обслуговування великих платників підготувати та подати до відповідного органу Державної казначейської  служби України висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету.

Сам же представник вагонобудівників у суді Олександр Плескун повідомив редакції про те, що рішення Полтавського окружного адміністративного суду нині оскаржується в апеляційному порядку до Харківського адміністративного апеляційного суду.

 

ПРОСТОЮ МОВОЮ

За часів Януковича та головування в Уряді Микола Азарова, який є творцем тієї податкової машини, з якою до цього часу мають справу українські підприємці всіх рівнів.

У 2012-2014 роках для латання дірок у бюджеті великі підприємства на кшталт вагонзаводу змушували переплачувати податки. 

Нині ж часи дещо змінилися, а вагонобудівники намагаються через суд повернути понаднормово сплачені податки у розмірі 3/4 річного бюджету Кременчука. 

Однак фіскали та держказначеї нині цьому чинять спротив, адже нікому не хочеться бути відповідальним у створенні чималої "дірки" в Держбюджеті.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаГроші Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1267 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1933 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2475 0