Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: Цивільний корпус "АЗОВ" Кременчук оприлюднив базу даних по бюджету за останні 5 років. ДОКУМЕНТ + ФОТО

Андрій Михайленко 25 травня 2016 17:32 1944 0

Масив даних по бюджетних транзакціях по рахунках Держказначейства "азовці" оприлюднили сьогодні на своїй сторінці у соцмережі.

"АНТИКОРУПЦІЙНА ГРУПА Цивільного корпусу «АЗОВ» Кременчук у рамках своєї діяльності здобула величезний масив даних по БЮДЖЕТУ КРЕМЕНЧУКА за останні 5 РОКІВ.

ЩО ЦЕ ДАЄ: 

1. База даних Держказначейства дозволяє кременчужанам наочно побачити, куди саме протягом 5 років витрачалися кошти бюджету, який у свою чергу формується, крім іншого, з податків мешканців міста.
Ми переконані в тому, що громада міста має повне право знати, куди саме витрачають кошти, які їй належать на праві комунальної власності (стаття 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», стаття 60 Закону України «Про місцеве самоврядування»).

2. Без сумніву, оприлюднення даного масиву по бюджету за останні 5 років матиме в подальшому антикорупційний ефект, бо однією з обов’язкових умов боротьби з корупцією є максимальна публічність, відкритість та прозорість органів державної влади і місцевого самоврядування.
Інформація по бюджету буде корисною для всіх: активістів, журналістів та простих кременчужан.

Журналісти відтепер матимуть потужне джерело інформації, яке, без сумніву, буде корисним для журналістських розслідувань", - так представники Цивільного корпусу "АЗОВ" прокоментували сьогоднішнє оприлюднення бази даних.

Разом з тим активісти зазначають, що представники Держказначейства, порушуючи вимоги Закону, не надали інформацію по таких розпорядниках бюджетних коштів:

- Архівний відділ виконкому,
- Кременчуцький ЦНАП,
- Управління культури і туризму виконкому,
- Управління у справах сім’ї та молоді виконкому,
- Фінансове управління виконкому,
- Департамент праці та соціального захисту населення та питань АТО виконкому (начальник – учасник АТО Володимир Поляков),
- Управління містобудування та архітектури виконкому,
- Виконком Автозаводської райради,
- Виконком Крюківської райради,
- Відділ з фізичної культури і спорту виконкому,
- ДНЗ № 25,
- Кременчуцький еколого-натуралістичний центр учнівської молоді,
- Кременчуцький ліцей інформаційних технологій. 

"Без ложки дьогтю у бочці антикорупційного меду не обійшлося – ми констатували факт незнання працівниками Державного казначейства Закону України «Про доступ до публічної інформації» та статті 19 Конституції України.

Дане незнання призвело до безпідставного ненадання інформації по вищевказаних органах місцевого самоврядування.

Для працівників Державного казначейства таке неповне надання інформації може потягти відповідальність за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - так коментують ситуацію "азовці".

ЗАКАЧАТИ БАЗУ ДАНИХ ПО БЮДЖЕТУ КРЕМЕНЧУКА ЗА 5 РОКІВ МОЖНА ТУТ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Гроші КременчукаЕкономіка КременчукаБюджет КременчукаЦивільний корпус АЗОВРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1621 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1700 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1616 0