Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: суд проігнорував факти щодо незаконності рішення міськради по планшетах. ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 12 вересня 2016 13:25 1068 0

Окрім квітневого рішення міської ради по планшетах, депутат міськради Валентина Гордєєва також оскаржувала рішення за грудень 2015 року "Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради 7 скликання", яким вводилися посади інспекторів з благоустрою при Автозаводській та Крюківських райадміністраціях.

Підставою для оскарження даних рішень міської ради стало порушення вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Відповідно до частини 3 статті 15 цього Закону, проекти рішень міської ради мають оприлюднюватись не пізніше, ніж за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

Читайте також: Гроші Кременчука: депутат міськради Гордєєва через суд залишить райадміністрації без планшетів

Як відомо, дані терміни з боку міської ради систематично порушуються. Але повернемося до сьогоднішнього рішення Автозаводського суду в особі судді Володимира Савічева.

Сам позов по рішеннях міськради був прийнятий судом лише наприкінці серпня, а не у травні. Таку затримку у розгляді Гордєєва пояснила тим, що суд зажадав з неї сплати судового збору, але згодом звільнив її від нього.

"Чомусь у Савічева (суддя. - Ред.) склалося враження про те, що якщо я є депутатом міської ради, то я апріорі - заможна людина", - так депутат прокоментувала цю ситуацію. 

Мотивів винесення сьогоднішньої постанови (рішення. - Ред.) суддя не зазначив, посилаючись на те, що повний текст рішення буде готовий о 9 годині ранку 18 вересня.

 

 

Як вказує депутат, присутня сьогодні на суді представник юридичного відділу міськвиконкому фактично вказала на те, що при підготовці до сесії земельних та фінансових питань вимоги вказаної норми Закону України "Про доступ до публічної інформації" чиновники до уваги не беруть(!).

У самій же статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" про винятки, озвучені юристом виконкому, нічого не говориться

Нагадаємо, що на квітневій сесії депутатами було вирішено питання про придбання інспекторам райадміністрацій 25 планшетів на загальну суму 420 тис. гривень.

 

 

 

 

 

 

Теги: Бюджет КременчукаГроші КременчукаПолітика КременчукаСесія міської радиПригоди КременчукаКорупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 575 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 974 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1428 0