Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: поліція розслідує факти підробки документів по меморіалу "Вічно живим"

Андрій Михайленко 21 квітня 2016 14:25 1351 0

За усталеною українською корупційною традицією там, де перетинається підробка документів й бюджетні кошти, слід очікувати розкрадання.

Програма Плюс дізналася про те, кременчуцькі поліцейські здійснюють кримінальне провадження за фактами підробки службовими особами будівельної фірми "Центр ЛТД" документів під час будівництва дитсадка-школи в мікрорайоні 278.

Окрім дитсадка-школи, слідство також цікавиться реконструкцією скверу "Жовтневий" та капітальним ремонтом меморіального комплексу "Вічно живим", до виконання яких також причетна ТОВ "Будівельна фірма "Центр ЛТД".

За тим, що відомо, інтерес слідчих викликаний порушеннями  службовими особами КВП «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» законодавства під час проведення конкурсних торгів на закупівлю вказаних робіт.

Відомо, що кримінальне провадження розслідується за 2 статтями Кримінального кодексу України: 366 (службове підроблення) та 367 (службова халатність).

Нагадаємо, що в цьому році на додаткові роботи з капремонту меморіалу "Вічно живим" додатково дадуть 3,27 млн. гривень, які має освоїти фірма "Центр ЛТД".

 

 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаПригоди КременчукаГроші КременчукаТендери Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 927 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1747 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 798 0