Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: піар мера та нардепа Шаповалова на ТБ у 2017 році обійдеться платникам податків у 2,3 млн. гривень

Андрій Михайленко 22 грудня 2016 14:26 745 0

Крім того, місто виділить кошти на комунальну газету «Вісник Кременчука» у розмірі 1,5 млн. грн.

Сьогодні на сесії міськради депутати підтримали фінансування з міського бюджету у 2017 році комунальної компанії «Кременчуцька міська телерадіокомпанія».

Однак не всі народні обранці готові були підтримати це рішення. Зокрема, депутат Оксана Піддубна звернула увагу присутніх у залі на те, що КП «КТРК» в народі називають по-різному: «АгітТВ Малецького», «ШапікТБ». І це не випадково. За словами Піддубної, САМЕ ЦЯ телерадіокомпанія супроводжує мера та народного депутата Юрія Шаповалова. Однак ці сюжети не завжди виходять в ефір, але з'являються на провладному сайті «Кременчук Тудей». Також вона зазначила, що, на її думку, сюжети перед трансляцією чітко відбираються.

За словами О.Піддубної, журналісти міських засобів масової інформації висвітлюють різні проблеми міста, наприклад, суди по трудових спорах про незаконні звільнення, високі тарифи на опалення і так далі.

«Однак для КТРК важливо показати лише матеріал, який тільки хвалить міського голову або депутата Верховної Ради України - Юрія Шаповалова», - сказала О.Піддубна.

І нагадала про сюжети з перерізаням стрічок, суботниками. Однак матеріал про звільнення Вадима Українця, який також знімали, за її словами, в ефір так і не вийшов, незважаючи на те, що «відпрацювали, отримали бюджетні гроші».

Тому вона запропонувала повне фінансування КТРК провести за рахунок особистих коштів міського голови Віталія Малецького та депутата Верховної Ради України Юрія Шаповалова.

Однак депутати не підтримали свою колегу і проголосували за виділення коштів з міського бюджету в розмірі 2,3 млн грн.

Профінансує місто і комунальну газету «Вісник Кременчука» в розмірі 1,5 млн. грн.

Відзначимо, що продукція комунального підприємства «Кременчуцька телерадіокомпанія» (КТРК) під назвою «Кременчуцькі новини» транслюється в ефірі регіонального телеканалу «Лтава».

У поточному році новини КТРК на «Лтаві» кілька разів знімалися з обласного ефіру. На той момент директор обласного телебачення Євген Лопушинський повідомив, що корпункт пішов у відпустку за свій рахунок у зв'язку з економією фонду заробітної плати.

 

 

 

 

Теги: Бюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1058 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1946 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 915 0