Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: німці пропонують мерії інвестувати 20 млн. грн. у систему виробнцтва енергії на Деївці. ДОКУМЕНТИ

Андрій Михайленко 24 жовтня 2016 15:06 1737 0

В той же самий час представники мерії не дають жодної конкретики, чи отримає Кременчук вказані німецькі інвестиції - про офіційні рішення виконкому та міської ради з цього приводу нічого не відомо.

Про наміри німців інвестувати таку величезну суму у розвиток альтернативної енергетики в нашому місті стало відомо від кременчужанки Яни Коваль, котра нещодавно оприлюднила лист ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Альтернативні енергосистеми та технології захисту навколишнього природного середовища" від 29 липня цього року.

 

 

Читайте також: Міська влада гальмує реалізацію проекту сміттєпереробного заводу на Деївці

У документі зазначається, що в цьому році міській владі запропоновано реалізувати інвестиційний проект з реалізації виробництва електроенергії з газу на полігоні твердих побутових відходів, що на Деївській горі.

У разі згоди на дану пропозицію наше місто може отримати від німецьких інвесторів кошти в сумі 750 тис. євро (21,75 млн. гривень за нинішнім курсом валют).

Слід пояснити читачам, що як вказане ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Альтернативні енергосистеми та технології захисту навколишнього природного середовища", так і Кременчуцьке КАТП-1628 є засновниками ще одного підприємста - ТОВ "Кременчуцьке підприємство з санації полігону" (ТОВ "КПСП").

Частка ТОВ "СУНП "АЕТЗНПС" у статутному капіталі підприємства нині складає 147 тис. гривень, або 49 відсотків. Частка міста в особі КАТП-1628 складає 51 відсоток, або - 153 тис. гривень.

У той же час виконавчий комітет у своїй відповіді на запит Яни Коваль 04 липня цього року вказав, що за результатами перемовин прийнято лише попереднє рішення про укладання багатосторонньої інвестиційної угоди між Кременчуцьким виконкомом, ТОВ "КПСП" та його засновниками (КАТП-1628 та ТОВ "СУНП "АЕТЗНПС").

У виконкомі вказали, що мають бути погоджені всі істотні умови договору, а сам договір має бути затверджений міською радою. Тільки за цих умов може розпочатись реалізація проекту з виробництва електроенергії з полігонного газу.

 

 

Як відомо, на нинішню жовтневу сесію міської ради питання щодо погодження багатостороннього інвестиційного договору, який давав би змогу вже в цьому році залучити місту орієнтовно 22 млн. гривень на розвиток альтернативної енергетики, не виноситься.

Довідка. Власниками СУНП "Альтернативні енергосистеми та технології захисту навколишнього природного середовища" нині є громадяни Німеччини та фірма з німецькою реєстрацією.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаГроші Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 806 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1496 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1501 0