Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: мер відмовив кременчужанам у будівництві тренувального майданчика "Street Fight"

Андрій Михайленко 18 травня 2016 14:47 1206 0

Для відмови мер послався на неіснуючу причину - відсутність грошей у бюджеті. Крім того, міський голова вказує на те, що будівництво спортмайданчика під відкритим небом вимагатиме відведення земельної ділянки через конкурс.

Нагадаємо, 19 квітня кременчужанин Гарькавенко В'ячеслав оформив петицію на адресу Малецького з проханням виділити землю та кошти під будівництво спортивного комплексу під відкритим небом "Street Fight".

Як пояснив тоді ініціатор петиції, «Street Fight - це соціальний проект загальнодоступного і безкоштовного спорту для всіх бажаючих. Це професійний критий ринг під відкритим небом з обладнанням для занять фактично з усіх видів єдиноборств, плюс тренажери з функціонального тренінгу. 

На те, що в Кременчуці існує чимала спільнота людей, які за фізичне виховання населення, вказує кількість підписів петиції - 344.

Про те, що місцевий бюджет не має коштів на реалізацію даної програми, то тут міський голова явно злукавив - на перше півріччя 2016-го року перевиконання бюджету сягає декілька десятків мільйонів гривень.

Незважаючи на це, мер відтермінував реалізацію проекту на 2017 рік.

"Питання фінансування будівництва і облаштування сучасних багатофункціональних спортивних майданчиків буде розглядатись під час формування проекту міського бюджету на 2017 рік", - так Малецький зазначив у відповіді на петицію кременчужанина.

 

Фото: 112.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Гроші КременчукаПолітика КременчукаЕкономіка КременчукаБюджет КременчукаСпорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 440 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 562 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1066 0