Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: мер своїми діями щомісяця завдає місту збитків у 20 тис. грн. через неправильну ліквідацію райрад

Андрій Михайленко 18 квітня 2016 11:30 1494 0

Як повідомляє нині перший заступник голови Глобинської райдержадміністрації Володимир Молодчин, саме стільки на місяць коштують послуги ліквідатора Крюківської та Автозаводської райрад Степана Бончака. Це при тому, що ліквідацію безкоштовно мають робити чиновники, які входять до складу ліквідаційних комісій. Але про все по порядку.

Як зазначає у своєму відкритому зверненні посадовець Глобинської райадміністрації, дії міського голови з користування послугами ліквідатора є незаконними, а тому є підстави говорити про збитки, які завдаються бюджету Кременчука.

Пан Молодчин вказує на те, що міський голова фактично перебрав на себе функції в питанні ліквідації райрад, чим порушив статті 140 Конституції України та 41 Закону України "Про місцеве самоврядування", якими за міськими радами закріплено компетенцію з організації управління районами в містах.

Як видно з оприлюднених документів (дивись фотоальбом до статті), всупереч рішенню міської ради від 23.12.2015 року "Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради" Віталій Малецький своїм розпорядженням № 378-Р 29 грудня 2015 року затвердив персональний склад ліквідаційних комісій на чолі з головами ліквідовуваних райрад, а не райадміністрацій (як це зазначено у рішенні ради).

На цьому "маневри" міського голови не закінчилися - 1 березня розпорядженням № 75-Р від 01.03.2016 року паралельно з ліквідаційними комісіями призначено ліквідатора райрад та їх виконкомів Бончака Степана.

"Таким чином, видаючи вищевказані розпорядження, Ви вийшли за межі наданих Вам повноважень, у тому числі визначених у рішенні ІI сесії Кременчуцької міської ради VIІ скликання від 23.12.2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VIІ скликання», що має наслідком понесення збитків міським бюджетом на оплату роботи вищевказаного ліквідатора, який, за наявною в мене інформацією, отримує за свою роботу 20 тис. грн. в місяць, у той час, коли за вказаним рішенням міської ради головами ліквідаційних комісій мали бути голови адміністрацій у місті, які мали б провести роботу з ліквідації без додаткової оплати.

За вищевказані дії може наступати відповідальність, зокрема за ст. 364 Кримінального кодексу України", - так у своєму зверненні правник коментує роботу мера в напрямку ліквідації райрад.

Окрім марнотратства під час ліквідації райрад, пан Молодчин вказав на несвоєчасне звільнення з посади заступника голови Автозаводської райради Віталія Добрунова, якому, на його думку, незаконно заплатили за 2 місяці роботи,  оскільки звільнили не 25.12.2015 року (коли скінчились повноваження депутатів райради), а в січні 2016 року.

Зазначимо, що заступник голови Глобинської РДА просить Малецького виправити допущені ним порушення законодавства.

«Немає такої дурості, яку не можна було б виправити за допомогою розуму…» (Іоганн Вольфганг Гете) - таким афоризмом було підсумовано звернення правника до міського голови.

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаБюджет КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1038 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1481 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1921 0