Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: маловідома фірма у якості бюджетного джекпота освоїть 23,85 млн. гривень на ремонті станції перекачки. ДОКУМЕНТИ

Андрій Михайленко 08 вересня 2016 15:30 1220 0

Невідома широкому загалу кременчуцька ТОВ "ВТФ "Контакт Плюс" без зайвого галасу та скандалів перемогла у тендері на реконструкцію каналізаційної насосної станції СП-17, яка знаходиться в нашому місті по проспекту Полтавському.

Щоб отримати право освоїти до кінця 2017 року бюджетні кошти в сумі 23,849 млн. гривень, дана фірма 22 серпня цього року змагалася з таким же маловідомим приватним підприємством "Інженерний центр "Енергоексперт", яке зареєстроване у Кременчуці, по вулиці Недогарській, 39.

Про це представники Кременчуцького Управління капітального будівництва (замовник реконструкції. - Ред.) офіційно повідомили на Віснику державних закупівель.

Що цікаво: фірма-переможець має статутного капіталу лише на 5 тис. гривень, що здається крихтою на фоні вартості робіт по СП-17.

Про саму станцію перекачування слід знати те, що це найбільший об'єкт подібних в інфраструктурі водоканалізаційних мереж Кременчука: дана станція перекачує каналізаційні стоки не лише з Молодіжного, але й з нагірної частини та центру міста, а також - промислових підприємств.

Як зазначено на Віснику державних закупівель, уже цього тижня, в понеділок, 5 вересня, між УКБ на ТОВ "ВТФ "Контакт Плюс" було укладено відповідну угоду.

Чи буде здійснено реконструкцію СП-17 у визначені терміни, невідомо, але сам факт проведення тендера непрямо вказує на те, що існують наміри знайти в бюджеті кошти на даний проект - обсяги запланованих робіт відомі

Самі ж наміри підігріваються об'єктивними обставинами, оскільки ще в травні цього року на КП "Кременчукводоканалі" повідомляли про аварійний стан СП-17, що загрожує наслідками екологічного характеру.  Тоді ж називали значно вищу вартість з реконструкції: 37, 84 млн. гривень.

 

ЩО ВІДОМО ПРО ТОВ "ВТФ "КОНТАКТ ПЛЮС"

Дана фірма не має свого сайту, а тому дізнатися про її практичний досвід не вийде. Пошукові системи на кшталт "Гугл" тут також не помічники.

З Єдиного державного реєстру можна дізнатися, що засновником та власником підприємства нині є кременчужанин Дмитро Петрович Савенко, а керівником - його батько Савенко Петро Павлович, на що вказує по батькові. Компанія заснована 2013 року, а профіль діяльності чогось особливо також не видає.

Вказана адреса реєстрації збігається з фактичним місцем розташування.

Більш красномовно про практичний досвід фірми говорить Портал публічних фінансів України, з якого можна дізнатися про те, що дана організація цього року активно освоювала бюджетні кошти під час ремонту дахів кременчуцьких дитячих садків та шкіл - тут фірма вже отримала майже 800 тис. гривень.

 

 

У кулуарах мерії припускають, що допуск даної фірми до ремонту дитсадків та шкіл, а згодом - до СП-17, стало можливим через те, що екс-свободівець Сергій Галата (фірми ТОВ "Легбудпроект"  та ПП "Будівельний дім "Будівництво") дещо "дістав" мера Віталія Малецького та його заступника Дмитра Кравченка.

Останній нещодавно дуже різко розкритикував роботу ПП "Будівельний дім "Будівництво" під час ремонту дитсадка № 32, якою де-юре керує дружина Галати.

Там фірма Галати не тільки не встигла до 1 вересня виконати ремонтні роботи,  але ще й затопила приміщення дитячого закладу.

"Ой, якщо треба десь щось залити, то це до нього (Сергія Галати)", - так віце-мер Кравченко прокоментував роботу галатівської фірми.

Слід нагадати, що СП-17 намагаються відремонтувати ще з 2012 року. Першою причиною виступало постійне недофінансування, а другою - скандали, пов'язані з розкраданням з боку ТОВ "Легбудпроект" уже згаданого Сергія Галати.

Про те, як працівники галатівського "Легбудпроекту" розкрадали гроші під час ремонту даху СП-17, розповіли ще в 2015 році рядові виконавці робіт.

Але може статися так, що одна з фірм Галати згодом вигулькне як субпідрядник нашої ТОВ "ВТФ "Контакт Плюс".

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Бюджет КременчукаТендери КременчукаГроші Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 201 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 626 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 479 0