Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: місто за 15,6 млн. грн. знову дорого купить бітуму - "договорняк" НПЗ та влади?

Андрій Михайленко 14 вересня 2016 12:40 1007 0

Як дізналася "Програма Плюс", комунальні шляховики цього року куплять 2 000 тонни бітутму марки БНД 60/90 у світловодського підприємства "Промсервіс", яке має лише 15 тис. гривень статутного капіталу та записано на мешканця одного із сіл Глобинського району.

Як стало відомо, комунальне підприємство "Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління" 05 липня цього року уклало угоду з фірмою "НВКП "Промсервіс", яка має світловодську реєстрацію.

Згідно з даною угодою, НВКП "Промсервіс" протягом 2016 року має поставити комунальним шляховикам бітум марки БНД 60/90 у кількості 2 000 тонн. За це підприємство, згідно з основним договором, має отримати 15,6 млн. бюджетних гривень ( 7,8 тис. гривень за тонну).

Згідно з останніми змінами до угоди від 1 вересня, даний бітум місто має отримувати за ціною 7 360 гривень за тонну, що не дуже відрізняється від ціни, яку пропонує Кременчуцький НПЗ - 7 200 гривень.

Що цікаво, у червні 2016 року на тендері, яке проводило ШРБУ, Кременчуцьке НПЗ пропонувало купити в неї ті самі 2 000 тонни бітуму за значно нижчу ціну  - 12,2 млн. гривень (6 100 гривень за тонну).

Наприкінці квітня цього року, коли оголошували про початок тендера, очікувана вартість закупівлі бітуму взагалі мала б не перевищувати 10 млн. гривень.

Очікувано, що наше НПЗ 14 червня було визнано переможцем, але 30 червня конкурсний комітет Шляхового ремонтно-будівельного управління "передумав" та відхилив пропозицію Кременчуцького НПЗ, мотивуючи це тим, що підприємство не надало на підприємство якихось необхідних документів.

Виглядає це дуже підозріло, оскільки в те, що на підприємстві-гіганті неспроможні підготувати стандартні для таких речей документи, повірити дуже складно. 

Відкриті торги не відміняли, а тому 05 липня в повторній оцінці було вже два підприємства:  1. ТОВ «Біт Трейдінг», яке ще на початку року брало участь у скандальному тендері на 1500 тонн бітуму. 2. Майбутній переможець НВКП "Промсервіс".

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди КременчукаГроші КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1293 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1965 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2522 0