Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: комунальні шляховики за "космічну" ціну купляють обладнання для виробництва асфальту

Андрій Михайленко 12 січня 2017 10:23 999 0

Комплект обладнання для технічного переоснащення асфальтобетонної ділянки з урахуванням витрат на монтаж і пусконалагодження обладнання мають обійтися у суму, що не перевищує 14,1 млн. гривень (разом з ПДВ).

06 січня цього року представники комунального підприємства "Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління" на "Прозорро" опублікували свої наміри придбати комлект обладання для переоснащення асфальтобетонного заводу.

Читайте також: Гроші Кременчука: мер Малецький віддасть 38 мільйонів гривень за тепло ПАТ «КВБЗ», але у квітні 2017-го року

Як зазначають комунальники, їм потрібна установка, яка зможе видавати 80 тонн асфальтобетонної суміші за годину, споживаючи при цьому 26 кубуметрів бітуму.

Пропозиції учасників тендера будуть приймати до 06 лютого 2017 року включно, а вже 14 березня планують провести аукціон.

Де саме має працювати нове обладнання, ще не відомо.

Нагадаємо, в минулому році робота старої установки з виробництва асфальту, що по вулиці Хорольській, викликала посилену увагу та обурення мешканців прилеглих районів.

Це було пов'язано з величезним задимленням та сірими хмарами, які отруювали повітря в цьому районі.

Екоінспекція в цьому плані була категорична: дозвільних документів на роботу установки немає - діяльність підприємства з виробництва асфальтобетонних сумішей була незаконною.

 

 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаГроші Кременчукабюджет розвитку

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1697 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2772 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1684 0