Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: КАТП-1628 без зайвого галасу вже купляє "Тойоту" за 511 тис. гривень. ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 26 жовтня 2016 18:00 1457 0

Машину куплятимуть у харківського автодилера корпорації "Тойота" - умови конкурсної документації прописали під автомобіль з конкретними характеристиками.

За результатами проведених відкритих торгів, КАТП-1628 незабаром має придбати автомобіль "Тойота-Корола" за 511 тис. гривень. 

Згідно з оприлюдненою 21 жовтня цього року інформацією, комунальники мають намір укласти відповідний договір з харківською ТОВ "Артсіті".

Автомобіль мають поставити на підприємство до 30 листопада цього року.

За тим, що стало відомо, тендерний комітет комунального підприємства відхилив пропозицію полтавського дилера автомарки "Ніссан" за 464 тис. гривень (за дивних обставин не змогли надати на торги стандартного пакета документів).

Також представникам КАТП-1628 не "сподобалась" пропозиція купити автомобіль "Хюндай Елантра" за 463,9 тис. гривень - не було так потрібної комунальникам 7-ступеневої коробки передач та рефлекторних галогенових ламп зі світлодіодними денними ходовими вогнями.

На підприємстві вирішили придбати автомобіль, який має чималу кількість опцій, серед яких автор статті хотів би відзначити 7-ступеневий варіатор.

Читайте також: Гроші Кременчука: КАТП-1628 для чиновників незабаром купить "членовоз" за 0,5 млн. гривень

Наприкінці літа представники кременчуцького автосалону "Про Лайн"  за автомобіль "Тойота-Королла" з механічною коробою передач в комплектації "Live" просили не менше 463 тис. гривень.

Чим так відрізняється революційно варіатор від класичної "механіки" у повсякденній експлуатації, є питанням риторичним - переплата у 48 тис. гривень не піддається раціональному поясненню.

Тут слід вказати на статтю 3 Закону України "Про публічні закупівлі", де одним з принципів здійснення закупівель є максимальна економія та ефективність.

На те, що даний автомобіль можуть використовувати для потреб чиновників саме виконкому, вказують результати тендерів останніх років, коли КАТП-1628 справно вигравало тендери на пасажирські перевезення поза розкладом.

Читайте також: Автопарк мерії на 2016 рік: наближена до Гриценка фірма "допомогла" із тендером. ДОКУМЕНТИ

Нагадаємо, виконком 14 березня цього року, за результатами відкритих торгів, уклав угоду на перевезення пасажирів наземним транспортом поза розкладом. 

Згідно з укладеною угодою, Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство-1628 цьогоріч отримає  1 842 907, 24 гривень (з ПДВ).

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Гроші КременчукаБюджет КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1486 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1557 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1480 0