Новини з 1996 року

Гроші Кременчука: Галата цьогоріч таки отримає супербюджетний підряд на 5 млн. гривень

Андрій Михайленко 23 листопад 2016 12:26 1459 0

Наближена до скандального екс-«свободівця» Сергія Галати фірма «Будівельний будинок« Будівництво» отримали підряд на 2016-2017 роки.

Очолювана дружиною скандального екс-«свободівця» фірма має здійснити будівництво сектора "А" 5-ї черги Свіштовського кладовища.

Як стало відомо, УЖКГ міськвиконкому позавчора, 21 листопада, за результатами проведеної переговорної процедури підписала з фірмою дружини Сергія Галати відповідний договір.

У самому договорі вказано, що фірма за проведені будівельні роботи повинна отримати 5,084 млн. гривень, з них 1,404 млн. гривень - уже в цьому році.

Відкритих торгів не проводили - в УЖКГ послалися на те, що вже двічі проводили торги і двічі набиралося менше мінімально необхідних 2 учасників для визнання торгів такими, що відбулися.

Згідно з кошторисом будівництва, який додавався до тендерної документації, фірма Галати до кінця 2017 повинна:
- Накопати 750 кубів землі (копання могил),
- Перемістити тисячу чотириста дев'яносто дві тонни грунту,
- Створити 6409 квадратних метри дорожнього покриття,
- Поставити з / б огорожу на 454 метрах,
- На 4019 квадратних метрах створити газон,
- Поставити 40 опор для вуличного освітлення.

Також планується побудувати туалет.

Нагадаємо, в 2014 році ПП «Будівельний будинок "Будівництво" фігурувало у кримінальній справі за фактом незаконного привласнення бюджетних грошей шляхом розкрадання.

По даній фірмі в Держреєстрі судових рішень можна знайти рішення Жовтневого районного суду міста Полтави від 14 лютого 2014 року, в якому мова йде про фірму як таку, що має ознаки фіктивності.

На думку слідчих міліції, ПП «Будівельний будинок  "Будівництво" у документах тоді значилося як субпідрядник у ТОВ "Легбудпроект" (директор - Сергій Галата) на бюджетних підрядах і використовувалося для виведення отриманий бюджетних грошей у готівку.

"Солідарні" зі слідчими й самі працівники Галати, про "стиль" роботи по бюджетних підрядах якого ще у 2015 році вони розповіли самі

Нещодавно ПП «Будівельний будинок "Будівництво" програло тендер по роботах в Дитячій міській лікарні, поступившись Вагонзаводу.

Крім того, нещодавно у кулуарах мерії припускали, що екс-свободівець Сергій Галата (фірми ТОВ "Легбудпроект"  та ПП "Будівельний дім "Будівництво") дещо "дістав" мера Віталія Малецького та його заступника Дмитра Кравченка.

Останній нещодавно дуже різко розкритикував роботу ПП "Будівельний дім "Будівництво" під час ремонту дитсадка №32, якою де-юре керує дружина Галати.

Там фірма Галати не тільки не встигла до 1 вересня виконати ремонтні роботи,  але ще й затопила приміщення дитячого закладу.

"Ой, якщо треба десь щось залити, то це до нього (Сергія Галати)", - так віце-мер Кравченко прокоментував роботу галатівської фірми.

Але, як видно з останньої інформації, мерію та Галату поєднує щось дуже вагоме.

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Гроші КременчукаБюджет КременчукаПригоди КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 250 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 658 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1140 0