Новини з 1996 року

Громадянка з "кримінальним стажем" отримала умовний термін за зберігання наркотиків

Валерія Макряшина 12 липня 2018 16:12 314 0

На початку липня Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області на чолі із суддею Василем Хіневичем розглянув справу щодо громадянки, яка обвинувачується в кримінальному правопорушенні за ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту тощо). 

За даними, які опубліковані в Єдиному реєстрі судових рішень, жінка тимчасово не працює, дітей не має, натомість має значну кількість судимостей, зокрема за крадіжки та зберігання наркотиків.

Згідно з обвинувальним актом, 7 травня 2018 року, близько 16.20, громадянка, перебуваючи на території залізничного вокзалу ст. Крюків, що по вул. І. Приходька, 81, знайшла та привласнила медичний шприц об'ємом 5 мл, заповнений речовиною коричневого кольору (опій ацетильований), обіг якого заборонено.

У ході проведення огляду о 16.40 цього ж дня в неї виявили цей шприц з речовиною, маса якої в перерахунку на суху речовину становить 0,0558 г.

Своїми умисними діями, які полягають у незаконному придбанні та зберіганні наркотичного засобу без мети збуту, вчиненого повторно, громадянка вчинила злочин, передбачений ч. 2 ст. 309 КК України.

Під час досудового розслідування між прокурором Кременчуцької міської прокуратури та підозрюваною була укладена угода про визнання винуватості. Сторонами було узгоджено, що при затвердженні угоди судом жінці буде призначене покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Керуючись ст.ст. 373, 374, 475 КПК України суд прийняв рішення: угоду від 25 травня 2018 року, укладену між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури і підозрюваною, - затвердити.

Рішенням суду жінка була визнана винуватою й отримала узгодженне покарання у вигляді 3 років позбавлення волі. Однак на підставі ст. 75 КК України суд постановив звільнити її від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 роки.

Натомість громадянка повина сплатити на користь держави витрати на проведення експертизи в сумі 858 грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись