Громадяни проти магазинів електроніки, - всеукраїнська ініціатива проти митного порогу у 22 євро

В Україні, у самому розпалі сьогодні відбувається акція – «Громадяни – проти найбільших імпортерів електроніки».
Зміст протидії – найбільші торгові мережі пролобіювали у податковому відомстві введення спеціальних обмежень для посилок з-за кордону, вартістю більше 22 євро.
Читайте також: Підприємець, на якого склали протокол за незаконну торгівлю рибою, погрожував журналісту. ФОТО+ВІДЕО
Сьогодні якщо замовляти таку посилку у найбільших світових Інтернет-магазинах, то безмитне ввезення стосується посилок вартістю до 150 євро.
Офіційна причина лобіювання українських продавців електронної техніки – зрівняння в правах китайського та українського бізнесу
Читайте також: НЕ ТА ЯКІСТЬ ! У Кременчуці вимагають припинити масову торгівлю контрабандними цигарками з ПАР
Однак насправді мова йде про бізнес-інтереси українських імпортерів.
Про що слід додати – на урядовому сайті споживачі вже відповіли власникам магазинів спеціальної петицією з назвою «Підвищення граничної межі безмитного пересилання товарів в міжнародних поштових та експрес-відправленнях зі 150 до 220 євро».
І перше пояснення такого кроку – українці вже звикли купувати товари безпосередньо за кордоном.
Щодо кременчужан – цікава чи ні їм ця тема, то все залежить від того, як часто ми купуємо потрібні речі в Інтернет–магазинах за кордоном й чи справді в такому випадку люди економитимуть кошти.
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись