Новини з 1996 року

Громадський діяч Павленко через відкритий лист звернулась до влади з приводу інформаційних "фейків". ЛИСТ

Андрій Михайленко 23 вересня 2015 12:33 1003 0

У даному листі представник "Майдану" звертається до першого заступника міського голови Віктора Калашника, народного депутата України Юрія Шаповалова та головного редактора комунальної газети "Вісник Кременчука" Євгенії Гамзи з вимогою припинити опублікування спотвореної інформації про кременчуцьких активістів та волонтерів.

Маються на увазі публікації газети "Кременчуцький правдоруб", де вміщено недостовірні відомості, а також публікація на сайті "Вісник Кременчука" за 21 вересня. 

За словами Павленко, за "Кременчуцьким правдорубом" стоїть екс-голова апарату міського голови Бабаєва Олександр Головач, котрий зараз є підсудним у кримінальній справі про побиття громадського активіста Леоніда Харченка. Головача ж розглядають також куратором сайту КременчукТудей, де регулярно з'являється недостовірна/перекручена інформація відносно кременчуцьких активістів, або ж відверта неправда за львівського метро. За позитивними публікаціями даного сайту відносно віце-мера Калашника, народного депутата Шаповалова та заступника міського голови Віталія Малецького можна дійти висновку, що даний ресурс створено в інтересах даних чиновників і депутата.

"Причиною вказаних "чорних" публікацій ми розглядаємо прийом інформаційної війни, коли з метою приховання власних недоліків організовуються інформаційні атаки на опонентів, якими ми являємось через місцеві вибори 2015 року",  - пояснює причину інформаційних провокацій  відносно представників кременчуцького "Майдану" нинішньою владою.

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика КременчукаПідтримка обороникременчуцький МайданМайдан Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1104 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2107 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2722 0