Новини з 1996 року

Громадські активісти Кременчука готують до відкриття музей військової історії, присвячений АТО

Олександр Курилов 30 жовтня 2018 12:30 300 0

Небайдужі громадські активісти й колишні учасники АТО Кременчука незабаром відкриють  у нашому місті музей військової історії, присвячений АТО.

Про таку новину повідомляє в соцмережах кременчужанка Олена Ніколаєнко.

«Уже другий тиждень проводяться підготовчі роботи в приміщенні, де буде розміщуватись експозиція музею військової історії Кременчука, присвячена АТО. Ретельно розробляється проект оформлення зали, виготовляються вітрини та стенди, підбираються експонати та матеріали. У планах організаторів – відкриття в рамках відзначення Дня Збройних Сил України (6 грудня).
Експозиція буде складатися з: особистих речей учасників АТО, загиблих бійців та волонтерів; боєприпасів (вихолощених), у тому числі й тих, що «прилетіли» на наші позиції; форми одягу та шевронів; прапорів; елементів побуту – практично все, що пов’язано з війною на Донбасі.

Слід зазначити, що кожен експонат має свою історію, за кожним з них стоять долі реальних людей… і дуже важливо, щоб музей був представлений кременчужанами, які пройшли пекло війни.

Тому звертаємося до всіх учасників АТО, волонтерів, сімей загиблих з проханням поповнювати експозиції музею особистими речами, трофеями, фотографіями, спогадами про ті події. Участь кожного з Вас важлива! 
З будь-яких питань просимо звертатися в офіс ГО «Координаційний центр об’єднань ветеранів АТО» за адресою: м. Кременчук, просп. Свободи, 80, к. 16 або за телефоном: (067)763-83-02.
Також запрошуємо інші громадські організації та об’єднання міста взяти участь у проекті - не розпилюватися, не роздрібнюватися, а спільно створити єдиний, потужний, повносилий Музей! В ім’я живих та в пам’ять про полеглих!» - говориться в повідомленні.

І слід розуміти так, що це  буде громадський музей, який не фінансуватиметься з міського бюджету  (місцева влада не бере участі в його створенні). 

Самі експозиції нового музейного закладу будуть присвячені, в першу чергу, мешканцям міста, які захищали Україну від терористів зі сходу. І таких музеїв, зразка нового кременчуцького, відкриття якого відбудеться найближчим часом, поки що в Україні зовсім небагато.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись