Новини з 1996 року

Гриневич закликала вчителів брати активну участь у змінах в освіті

Валерія Макряшина 06 жовтня 2018 13:00 352 0

У неділю, 7 жовтня, в Україні відзначається День працівників освіти, який традиційно називають Днем учителя. 

Напередодні свята зі словами привітання до вчителів та працівників освіти звернулася міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє прес-служба МОН.

"Разом із вами ми стали на складну дорогу змін.  Освітня реформа – наш спільний шлях на десятиліття, і ми всі разом маємо працювати над трансформаціями, які допоможуть успішно розвиватися нашому суспільству на роки вперед.  Вихователі, вчителі, позашкільники, майстри закладів професійної освіти, викладачі – кожен із вас невід’ємна частина полум’я, яке зігріває нашу країну – вогню розвитку, знань та зростання. Можливо, ви не завжди можете це відчути, але наше суспільство потребує вашої праці, вашого тепла, що ви даруєте учням, вашої мудрості. У своїх руках ви зосереджуєте неймовірну силу. Закликаю: будьте активними, навчайтеся новому, зростайте, адже ваші зусилля і ваші справи живуть вічно – у ваших вихованцях та у справах їхніх рук", - йдеться в привітанні. 

Традиційно День працівника освіти в Україні відзначається в першу неділю жовтня і у 2018 році припадає на 7 жовтня. 

Із 2018/2019 навчального року в Україні стартувала освітня реформа - Нова українська школа, яка розпочалася з перших класів. Реформа передбачає, крім переходу на 12-річну школу, зміну підходів до викладання, перегляд освітніх програм, нове освітнє середовище, створення умов для навчання для дітей з особливими освітніми потребами тощо.

Перед початком навчального року, за даними МОН, більше 20 тисяч учителів по всій країні, які брали перші класи, пройшли перепідготовку. Також на наступний навчальний рік у проекті бюджету закладено понад 1 млрд грн на нове освітнє середовище для наступних перших класів, передбачається подальше підвищення кваліфікації вчителів початкової школи.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 307 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 673 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 530 0