Новини з 1996 року

Гратимуть ще в доміно й Чапаєва. Депутати міськради програли тарифи й футбол. Точка зору. (Фото)

Олександр Курилов 15 травня 2017 11:57 605 0

Депутати Кременчуцької міської ради, які минулої п’ятниці в робочий час влаштували собі оплачуване коштом виборців свято життя й грали у кущовій депутатській олімпіаді у футбол, – програли вщент.

Тож тепер у них другий етап – гратимуть в обласному депутатському чемпіонаті у козла й робитимуть рибу.  

Не допоміг у здобутті призового місця на змаганні  нашим депутатам і кременчуцький нардеп Шаповалов, який на відміну від своєї законотворчості навіть щось робив – ганяв м’яч ногами.

Інше, що можна побачити на фото, - секретаря міської Кременчуцької міськради Юрія Гриценка, який пробігає повз падаючого воротаря, наздоганяючи м’яча. Приблизно так само секретар нашої міськради трохи раніше, вже під час останьої сесії, "наздоганяв" нові тарифи на проїзд у маршрутних таксі.

Ще ми бачимо зосереджене обличчя іншого нашого депутата з КНУ імені Остроградського, який міркує, як би йому обіграти свого суперника.

Однак не вийшло – програш кременчуцьких депутатів повний і несправедливий. Несправедливий, бо якби вони так старалися захищати наші інтереси, інтереси  своїх виборців у тих же тарифах, то, можливо, й результат у їхньому футболі був би іншим.

Втім черговий програш депутатів, можливо, ще не останній і, наскільки відомо, далі будуть наступні етапи. Їх теж проводитимуть за кошти платників податків і виключно у робочий час – назло всім, хто платить податки й цю міську раду, й Полтавську обласну теж утримує

Тож наступна гра – це в Чапаєва, козла, де головним буде зробити рибу, та карти. Й тут рівних обранцям кременчужан не буде. Так як вони вміють грати в дурня зі своїми виборцями, що ми бачили на останній сесії міськради, не може ніхто.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись