Новини з 1996 року

Гран-прі Фестивалю патріотичної пісні завоював учень ЗОШ №20

Ксенія Омельченко 14 листопад 2017 14:22 309 0

Головну нагороду – Гран-прі ХІІ міського Фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Про подвиги, про доблесть, про відвагу» виборов цьогоріч Євген Мілько, учень 11 класу Кременчуцької ЗОШ №20.

Вокальні таланти мали нагоду продемонструвати учні кременчуцьких шкіл на ХІІ міському Фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Про подвиги, про доблесть, про відвагу», що днями відбувся в Палаці культури «Кредмаш». Фестиваль був присвячений 73-ій річниці визволення України від нацистських  загарбників.

За рішенням журі цього року переможцем фестивалю й володарем гран-прі визнано учня 11 класу Кременчуцької ЗОШ №20 Євгена Мілька.

Зазначимо, що фестиваль-конкурс патріотичної пісні щорічно проводиться Департаментом освіти Кременчука спільно з "Об’єднанням ветеранів війни та військових конфліктів "Бойове братство”, міської ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил; представниками міського та відомчих палаців культури міста.

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються автори,  виконавці та гурти – учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Кременчука, які виконують пісенні твори в супроводі гітари, фортепіано або інших музичних інструментів. Конкурсні твори виконуються наживо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись