Новини з 1996 року

Говорили, балакали: асфальтне покриття Крюківського мосту ніхто не хоче брати на баланс

Альбіна Козлова 12 грудня 2018 16:20 477 0

На пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради заслухали представника ПАТ "Укрзалізниці" Бориса Клименка з питання визначення балансоутримувача конструкції та асфальтного покриття Крюківського мосту.

Під час виступу пан Клименко зазначив, що всі складові конструкції мосту знаходяться на балансі ПАТ "Укрзалізниці", крім асфальтного покриття автодороги верхнього ярусу. Також, згідно з документацією, ще з 1990-х років асфальтне покриття традиційно ремонтувалося за рахунок місцевого бюджету міста Кременчука.

Технічний стан автодороги останній раз перевіряли спеціалісти Дніпропетровського університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна у 2007 році, Укрзалізниці було надано офіційний звіт №630 від 10.11.2007, в якому зазначалося, що міст підлягає експлуатації за умови, що навантаження на конструкцію не перевищуватиме 9,5 тонн.   

Таким чином, перевантажені автомобілі не повинні рухатися через міст, адже на в`їзді стоять обмежувальні дорожні знаки, але чомусь патрульна поліція не виявляє та не штрафує порушників,  а саме від перевантаження руйнується дорожнє перекриття мосту.

А от щодо технічного стану підтримних опор, то перевірку робили у 2017 році спеціалісти фірми "Оріон". В експертному висновку яких зазначалося, що опори знаходяться в задовільному стані, запевнив представник "Укрзалізниці".

Проте після кількох запитань та відповідей так і не вирішили про порядок передачі асфальтного покриття на баланс міста Кременчука. Тож "Укрзалізниця", як і раніше, відмовляється брати дорожнє покриття на свій баланс, але наголошує, що його ремонт має робити балансоутримувач. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 263 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 624 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1365 0