Новини з 1996 року

Гороскоп із 17 по 23 лютого

pplus 17 лютого 2020 07:00 242 0

ОВЕН (21.03-20.04)

Ореол таємничості та загадковості вам не зашкодить, а тільки буде сприяти зацікавленості навколишніх у спілкуванні з вами. Використання нових ідей і технологій у роботі дозволять добитися важливих результатів. У професійній сфері будьте уважні у виборі джерел інформації, ймовірні неточності й викривлення. Конфліктну ситуацію в родині бажано вчасно помітити та обійти.

У вихідні згадаєте про нагромадження домашніх справ і проблем.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.        

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Проявіть мудрість і стриманість, а не поспішність і дратівливість. Намагайтеся уникати глобальних справ, менш великі, але більш реальні питання будуть вдало вирішені. Не піддавайтеся емоціям, почуття можуть змусити вас піти на невиправданий ризик. Бажано не обговорювати серйозних справ із начальством. Можливе підписання договорів, чекайте важливі ділові пропозиції.

Вихідні - прекрасний час для прогулянок на природі.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - п'ятниця.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Вам необхідно сконцентрувати свої зусилля на досягненні поставлених цілей. Не бійтеся труднощів і перешкод, вони лише здаються глобальними. Вам вдасться їх легко подолати й одержати бажане. В особистому житті вас чекають багато приємних і ніжних моментів і дорогих подарунків. Будьте терплячіші, стримуйте свої бурхливі емоції.

У вихідні постарайтеся відпочити та відновити сили.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

РАК (22.06-23.07)

Постарайтеся бути більш уважними, не допускати помилок у роботі. Ви будете мислити надзвичайно чітко і ясно, що сприятиме зародженню безлічі ідей. Вам необхідні надійність і ділова хватка, що дозволять успішно протистояти опонентам у будь-якій ситуації.

Вихідні можуть порадувати приємними подіями.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Вам доведеться ретельно готуватися до важливої наради або іспиту. Необхідно трохи терпіння, щоб здійснити ваш задум. Правда, для того, щоб усе дійсно вийшло так, як ви бажаєте, необхідно ще трохи удачі. Можливий несподіваний поворот на краще у стосунках із навколишніми. Ваша звичайна комунікабельність зросте до небачених висот.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

ДІВА (24.08-23.09)

Сприятливий період для того, щоб щось змінити й навчитися нового. Вас очікує удача у справах і нові партнери в бізнесі. Добре б стриматися, коли з'явиться пекуче бажання оцінити вчинки інших людей і гучно їх прокоментувати. Прекрасний час для кар'єрного росту та професійних досягнень.

Терпіння і праця неодмінно дадуть результат, хоча й заберуть масу сил.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Настає час для плідної, але монотонної роботи, та саме в ній ви можете виявити себе як сильна особистість. Чого не варто робити, так це змінювати місце роботи. Мирно займайтеся своєю справою, але лише доти, поки не відчуєте втому. У цьому випадку варто якомога швидше припинити роботу, через силу нічого путнього не вийде, тільки помилок наробите.

На вихідні не варто планувати романтичних зустрічей.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - середа.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Можуть загостритися питання кар'єри і влади, але в результаті ви отримаєте прибуток і підвищення. Ситуація на роботі явно покращиться. Не бійтеся ухвалювати важливі рішення не тільки за себе, але й за інших. Ви відчуєте, що необхідні начальству та колегам. Тільки не будьте ласі на лестощі, не присипляйте себе дифірамбами навколишніх. Ваші досягнення вимагають підтвердження практикою, і ця можливість довести й відстояти свої позиції у вас з'явиться.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Бажано присвятити достатньо часу спілкуванню та новим знайомствам. Постарайтеся переглянути свою систему цінностей. Ви будете об'єктом підвищеної уваги, не дозволяйте боязкості та зайвій скромності перешкодити вам отримати з цього максимальну вигоду. Варто сконцентруватися на головному, відкинувши все другорядне.

У вихідні рідним може знадобитися ваша допомога, запропонуйте її самі.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - субота.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Ви поринете в роботу з головою. Відкласти не вийде. Не провокуйте своїми діями та висловлюваннями невдоволення навколишніх. Вам прийдеться відповідати за свої колишні вчинки. Робіть для інших тільки те, що зробили б для себе, прикрашати дійсність нині не варто. Можливі складні поїздки та напружені переговори, але вони відкриють нові перспективи.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Більшість колишніх проблем вирішаться. Краще почекати з початком нових справ і проаналізувати ситуацію в особистому житті. Можуть проявитися ваші приховані здібності. Налаштовуйте себе на прийняття кардинальних рішень. У вихідні цікаві ідеї можуть виникнути раптово, постарайтеся не відкидати їх відразу, серед них будуть корисні.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - понеділок.

РИБИ (20.02-20.03)

Ви відчуєте, що затребувані й потрібні як на роботі, так і вдома. Використовуючи почуття такту й здоровий глузд, ви зможете досягти справді блискучих результатів. Але постарайтеся реально оцінювати свої сили та можливості й брати на себе тільки той обсяг роботи, з яким ви впораєтеся без шкоди для здоров'я. Сприятливий час для пошуку додаткового джерела доходів.

У вихідні будьте стримані в побутових турботах.

Сприятливий день – четвер, несприятливий день - субота.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 423 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 387 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 434 0