Новини з 1996 року

Гороскоп на 25 - 31 січня

pplus 25 січня 2021 07:50 191 0

ОВЕН (21.03-20.04)

Потрібно зібрати волю в кулак і братися за роботу. Постарайтеся виявити свої лідерські якості. Зараз не час відсиджуватися в кутку. Ви будете надзвичайно приємним співрозмовником. І зможете переконати кого завгодно і в чому завгодно. Не відмовляйте в допомозі людям, що звернулися до вас. Вихідні - сприятливий час для спілкування з близькими.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п'ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Постарайтеся не піддаватися занепадницьким настроям. У справах бажано дотримуватися традиційних точок зору. На роботі ймовірні різкі зміни, прийдеться звикати. Якщо проявите зацікавленість і активність, з'явиться дуже перспективний проект. Вихідні можуть принести багато нового в особистому житті.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Усе вийде, треба тільки захотіти. Тож можете не домагатися й не боротися. Удача сама прилетить вам у руки. І виконає ваше заповітне бажання. Те, що раніше доводилося просити, дадуть вам просто так, ще й із задоволенням. Може виникнути сприятлива ситуація для стрімкого просування по службових сходах і солідного заробітку.

Сприятливий день - середа, несприятливий день - субота.

РАК (22.06-23.07)

Тиждень сприяє цікавим знайомствам і плідному співробітництву. Вам можуть перешкодити несподівані обставини. Виявіть свою лояльність стосовно начальства, і воно обов'язково відзначить вас. Старші родичі можуть стати джерелом досить цінних порад.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - понеділок.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Ви стаєте просто незамінною людиною, без вас не можуть вирішити багато завдань. Але на вас лежить і велика відповідальність, вам довіряють і чекають від вас підтримки та допомоги, тільки не робіть це на шкоду особистому життю. Прийдеться багато працювати, можливі нові цікаві ділові пропозиції. Вихідні добре провести на свіжому повітрі в компанії друзів.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - понеділок.

ДІВА (24.08-23.09)

Події можуть виявитися для вас несподіваними. У разі невдач не варто зневірятися, це лише тимчасове явище. Досить напружений і насичений роботою час. Можуть з'явитися несподівані корективи до ваших планів, але це виявиться на краще, однак у чому саме, ви зрозумієте не відразу. У вихідні сміливо беріться за найважчі справи, але не поспішайте з оцінками і коментарями.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Ви відчуєте смак до змін, у вашому житті з'являться нові знайомі, імовірна зміна роботи. Долаючи тиск обставин, ви доб'єтеся позитивних результатів відразу з кількох напрямків. Не варто планувати нічого серйозного. У вихідні спілкування з друзями піде вам на користь і в емоційному, й у фінансовому аспекті.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

У вас буде чимало прибуткових замовлень і успішних проектів. Робота принесе моральне задоволення й солідний прибуток. Однак не менш важливою буде й особиста сфера. Ви зрозумієте, що таке кохання. Усвідомите, що воно взаємне, і знайдете можливість бути разом з тією людиною, яка вам потрібна. Не бійтеся змін, вони на краще. Вихідні будуть повні жвавих контактів і корисної інформації.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Вам буде іноді здаватися, що все неможливе можливо. Ви сповнені енергії й надії, опинитеся в потрібний час у потрібному місці й зможете вирішити важливу проблему. На роботі не випускайте з уваги дрібниць. У вихідні відпочиньте від суєти, сходіть на ковзанку або просто прогуляйтеся по парку.

Сприятливий день - четвер, несприятливий день - понеділок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Постарайтеся раціонально розподілити сили. На роботі справ нагромадилося чимало. Зате тиждень може стати міцним фундаментом для кар'єрного зльоту. Для успішного втілення в життя задумів і планів доведеться стати більш поблажливими та дипломатичними. Якщо вам удасться прийти до конструктивної угоди, з'явиться шанс використовувати колег для вирішення власних завдань.

Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - субота.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Ваші плани починають поступово реалізовуватися. Будуть удалими справи, початі ще торік. Не виключені розчарування й неприємності в діловій сфері. Не варто переоцінювати свої сили і можливості. Краще в цей час звернути увагу на дім та родину, саме тут вас буде очікувати справжнє щастя й успіх. Постарайтеся більше часу присвятити собі та своїм дітям.

Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

РИБИ (20.02-20.03)

Не зневіряйтеся в тому, що ви робите, навіть якщо на шляху виникнуть перешкоди. Схоже, багато планів прийдеться переглянути. Напруга на роботі може зрости, вона буде пов'язана з обсягом завдань. Будьте уважні, звертайте увагу не тільки на ключові моменти, але й на дрібниці. В особистому житті необхідно вибрати правильну стратегію і тактику у взаєминах з протилежною статтю.

Сприятливий день – понеділок, несприятливий день - четвер.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2473 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2498 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3736 0