Новини з 1996 року

Горе-син напав на батька з кулаками, бо той не давав насолодитися музикою

Валерія Макряшина 20 серпня 2018 16:35 725 0

Днями суддя Крюківського районного суду Кременчука Сергій Сьоря розглянув адміністративний матеріал, який надійшов з Управління патрульної поліції.

У ньому йшлося про притягнення до адміністративної відповідальності непрацюючого чоловіка, який вчинив правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП України (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування тощо).

Згідно з матеріалами справи, 5 липня громадянин вчинив сварку зі своїм батьком, у ході якої висловлювався на його адресу брутальною лайкою та так, що це чув увесь дім. На судовому засіданні чоловік свою вину визнав частково.

Він пояснив суду, що дійсно в той день увечері перебував удома, де слухав музику. Батькові це не сподобалося, в результаті чого між ними виникла сварка та бійка і вказані дії мали обопільний характер.

Врахувавши всі матеріали справи, особу правопорушника, ступінь його вини, суддя завважав за необхідне застосувати відносно горе-сина адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 грн. 

Також суд постановив стягнути з нього на користь держави 352 грн 40 коп. судового збору.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 493 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 617 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1113 0