Новини з 1996 року

Горілку за 6 грн вночі не наливатимуть й каву поліції та "швидкій" не продаватимуть. Міськвиконком

Валерія Макряшина 16 листопад 2018 12:20 827 0

Сьогодні на засіданні комісії з питань погодження на встановлення режимів об’єктів торгівлі розлядали питання щодо законності розташування на тротуарі холодильних камер біля кіоску "Точка", що на ринку "Плеяда". 

За словами власниці кіоску, холодильне обладнання вона сама орендує у двох фірм і неодноразово просила їх вивезти його. Натомість сама ж власниця нічого не робила - чекала й на численні зауваження, як зазначила начальник міського управління торгівлі та розвитку підприємництва Людмила Жорняк, не реагувала.

"Ми телефонуємо й просимо його забрати, а вони не забирають і все ніяк. Ми ними не користуємося", - додала власниця.

На питання, чому вона взагалі його незаконно поставила, жінка відповіла, що коли вона навесні купила цей кіоск - обладнання вже стояло і про те, що воно розміщено незаконно, вона просто не знала. Наразі жінка не знає, коли його приберуть, адже на її дзвінки представники фірм не відповідають. 

Головуючий на комісії Володимир Пелипенко запропонував взагалі не чекати від них відповіді й просто демонтувати це обладнання. Жінка не погодилася - на її думку, все можна вирішити мирно. Однак про терміни, як довго чекати вивезення обладнання, вона не наважувалася заявляти, бо їй, м'яко кажучи, "пудрять мізки" його власники. Зрештою, власниця заявила, що протягом місяця постарається щось вирішити з незаконними холодильниками. Але комісія дала лише кілька днів і навіть не тиждень. 

Втім жінка прийшла на комісію не тільки, аби поговорити про ці горе-холодильники. Підприємиця просила в комісії затвердити їй цілодобовий режим роботи. За її словами, це прохання зумовлено великим попитом до її кіоску працівників "швидкої", служб охорони й поліції, бо всі вони часто купують у ньому то чай з печивом, то каву. 

Але, як було з'ясовано на комісії, "Точка" користується попитом не тільки в оперативників, а й у алкоголіків, бо там, за словами свідків, можна добряче похмелитися - чарка горілки невідомого виробника коштує лише 6 грн. Також у кіоску відсутній касовий апарат, тож пред'явити чек у разі, не дай Боже, отруєння продавцеві буде неможливо. 

Тож, зважаючи на всі ці обставини, на загальний безлад в організації торгівлі, підприємиця не отримала дозвіл на цілодобовий режим роботи.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1247 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1912 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2435 0