Новини з 1996 року

Горілка проти самогону: рішення міськради про заборону торгівлі алкоголем вночі скасовують через суд

Олександр Курилов 26 січня 2017 10:28 1124 0

12 підприємців Кременчука через суд скасовуватимуть рішення сесії Кременчуцької міської ради щодо заборони продажу горілки вночі у закладах торгівлі, за яким у місті мав початися бум з виготовлення самогону.

Втім самогон, який мав у Кременчуці прийти на зміну горілці, – не переможе.

Це керівник громадської організації «Право на захист» Ніна Дашко повідомляє в соціальних мережах, що від імені 12-и позивачів-підприємців захищає від нерозумних депутатських рішень як підприємців, так і тих небагатьох нічних покупців горілки та пива, права яких депутати порушують.

«В інтересах малого бізнесу м.Кременчука, від імені 12 позивачів-підприємців, членів ПОГО "Право на Захист", склала адміністративний позов «Про визнання протиправним та скасування рішення XVII сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання від 22 грудня 2016 року "Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у стаціонарних спорудах (окрім закладів ресторанного господарства) та стаціонарних тимчасових спорудах на території м. Кременчука у нічний час" з двадцять другої години до восьмої години ранку"

Після автоматичного розподілу 25.01.2016 року справа № 524/453/17 потрапила до судді Д.Андрієць. Про день та час слухання справи поки що не відомо.

Не пам'ятаю жодного міського голову, в якого була така велика кількість програних судових спорів !

Малецький уже побив УСІ рекорди...і все через гординю, самоправство та шокуючий правовий нігілізм. Думаю, що незабаром треба "розширяти" юридичний відділ - такими темпами і юристів може не вистачити.

Звичайно, ми вимагаємо відшкодування судового збору в сумі 1600 грн. з казни міста (за кошти платників податків, на жаль).

Питання щодо відшкодування матеріальних збитків у разі побажання позивачів-підприємців буде вирішено додатково.

Одним з аргументів у позові фігурує заява ПОГО "Право на Захист" про незаконність проекту рішення та лист Антимонопольного комітету, які викладені на сайті міської ради.  

Запрошую до суду, щоб зрозуміли, як треба служити народові України. За Законами України, а не законами Малецького В.О.", - пише пані Дашко.

Нагадаємо, депутати Кременчуцької міськради на сесії ухвалили рішення «Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) в стаціонарних спорудах (крім закладів ресторанного господарства) і стаціонарних тимчасових спорудах на території м.Кременчука в нічний час (регуляторний акт)».

"За" проголосували 22 обранці з 35 присутніх.

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2422 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2450 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3686 0