Новини з 1996 року

Google створив безкоштовний онлайн-додаток для вивчення англійської мови

Артем Кузьменко 04 листопад 2019 17:30 491 0

Із його допомогою кременчуцьким першокласникам буде цікавіше вивчати іноземну мову. А якщо він виявиться справді ефективним, то, може, дітям початкової школи не доведеться ходити до репетиторів або на курси.

Google представив новий безкоштовний додаток, створений з метою полегшення вивчення англійської мови, — Rivet. Він розрахований на дітей, які тільки починають вивчати іноземну, й тих, хто хоче поглибити свої знання шляхом читання та вимови слів.

 

 

Програма експериментальна, тож її ефективність ще не перевірена, але тепер кременчуцьким першачкам має бути якщо не легше, то хоча б цікавіше та веселіше займатися вивченням англійської мови. І краще нехай ваша дитина проводить час так, ніж за переглядом популярних дитячих або зовсім не дитячих блогерів, — діти не вміють фільтрувати те, що вони дивляться, а батьки не завжди можуть за цим простежити.

У додатку зараз розміщено понад 3500 книг і їхня кількість збільшується. Вони поділені на рівні різної складності, тож складні терміни, фразеологізми та сленг одразу вам траплятися не будуть. Чому “вам”? Тому що ні для кого не секрет, що більшість дорослих також не знають англійської або знають погано. Тож якщо не враховувати яскравий дизайн та елементи гри (такі як нагорода за щоденний вхід або накопичення балів, за які можна персоналізувати свій профіль), то додаток цілком корисний як для дітей, так і для дорослих.

 

 

Також додаток має кілька цікавих функцій, спрямованих на вдосконалення читання і вимови:

- допомога: натисніть на слово, щоб почути, як воно читається;

- вимова слова: діти можуть практикувати читання слова, а екран пристрою покаже, які частини слова були сказані правильно, а над якими ще потрібно попрацювати;

- визначення та переклади, які доступні більш ніж 25 мовами для неносіїв мови.

“Rivet є безкоштовним додатком для використання в школах. Вчителі можуть надіслати нам листа електронною поштою rivet-edu@google.com, щоб дізнатися про нашу програму партнерства зі школами та інформацію про використання Rivet у класі. Додаток Rivet доступний на Android-смартфонах, планшетах, iPad, iPhone та Chromebook у 30 країнах світу. Якщо у вас є маленький читач, якому стане в нагоді та допоможе вдосконалити навички читання цей додаток, завантажте його з Google Play або App Store”, — Бен Туртел, голова відділу технологій і продуктів, Rivet.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 858 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1640 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 742 0