Новини з 1996 року

Головного медика Кременчука Петращука просять прокоментувати масове отруєння людей викидами

Марина Баніт 11 серпня 2017 14:23 891 0

Кременчужани вимагають від начальника управління охорони здоров'я Дмитра Петращука публічно оприлюднити свій коментар з приводу екологічної ситуації в Кременчуці або провести прес-конференцію.

Про це "Програмі Плюс" повідомляють дописувачі. При телефонному дзвінку на 1563 мешканці міста вимагали від Служби допомоги мера кременчужанам оприлюднити відповіді пана Петращука на такі питання:

- яким чином впливають на стан людини наявні шкідливі викиди в природному середовищі Кременчука (мається на увазі висновки лабораторних досліджень екологічної служби з переліком отрути)?

- чи відомо йому, що люди в Кременчуці масово скаржаться на закладеність носа, біль у горлі, нудоту, знервованість, головний біль, відсутність сну вночі, алергічні реакції шкіри, випадіння волосся, загострення хронічних захворювань та багато іншого? При цьому ознаки отруєння не є критичними, тому люди не викликають швидку. Так як такий стан постійний, мешканці не можуть вийти на лікарняний назавжди, а тому змушені переносити все на ногах, накопичуючи токсини в організмі і хворіючи постійно. Як правильно діяти в цій ситуації?

Кременчужани просять оприлюднити інформацію про те, які дії вживаються з боку управління охорони здоров'я у рамках екологічної ситуації, яка сталася в місті з перевищенням небезпечних речовин у повітрі в декілька разів?

Також велике прохання - поінформувати населення про засоби запобігання отруєння та накопичення отрути в організмі, які заходи і в яких випадках можна вживати самостійно, а коли варто звернутися до лікаря.

Просимо надати прогноз, до появи яких захворювань в організмі дорослих та дітей і через який час (відповідно до кількості отрути, яка зафіксована екологами) призведе систематичний вплив викидів на організм кременчужан.  

Просимо повідомити про ознаки негативного впливу забруднення атмосферного повітря на організм та методи профілактики (в умовах постійного, глобального забруднення, яке систематично впливає на мешканців міста).

Просимо пояснити, до якого лікаря і в який спосіб можна звернутися з метою обстеження та задокументування факту негативного впливу викидів на організм людей. Які медичні експертизи потрібно пройти для отримання медичної довідки про наявність захворювань, пов'язаних з викидами для подання в подальшому довідки до суду? 

Кременчужани попросили оприлюднити відповіді на вищенаведені питання на сайті міськвиконкому Кременчука.

Кореспонденти "Програми Плюс" також цікавляться даним питання, тому публікують інформацію про надісланий запит і сподіваються, що пан Петращук поінформує належним чином населення. 

Читайте по темі:

Кременчуцький сморід вже в печінках. На черговий мітинг збираються 15 серпня. Наші розмови

Влада та олігархи постачають онкохворих до лікарні. Кременчужани вимагають видати їм протигази

Принаймні ще 2 роки поотруюють кременчужан! Ще не вмер Кременчук.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись