Новини з 1996 року

Головний патрульний Кременчука пропонує встановити на Крюківському мосту ворота

Іона Харченко 11 вересня 2019 15:45 533 0

Сьогодні, 11 вересня,  в Кременчуці відбулося засідання тимчасової комісії з контролю за рухом великовантажного та великогабаритного транспорту в Кременчуці.

Як заявив начальник патрульної поліції міста, він та його колеги вважають, що наставити знаків і так контролювати – це дуже хороший підхід. Але це не доцільно.

Так, патрульні Кременчука розробили проєкт за прикладом інших міст України, які також є транзитними, де багато великовантажного транспорту. Тож головний патрульний коп Кременчука пропонує встановити ворота на Крюківському мосту, щоб не пускати туди великогабаритний транспорт і той, який не відповідає нормам проходження по мосту.       

Крім того, Олександр Борзенко запропонував змінити напрямок руху великого транспорту, щоб він не намагався їздити по центральній частині міста. Тому на дорогах біля центральної частини Кременчука також необхідно встановити такі ворота. А ще при в'їзді в місто з чотирьох сторін - ваги для зважування вантажівок.

«Висота такої конструкції регулюється. Якщо є якісь надзвичайні події, потрібно пройти військовій техніці, то воно все піднімається і техніка проходить», – запевнив він.

Голова комісії, депутат Денис Терещенко, запитав, чи не допомагає дорожній знак «Рух великовантажного транспорту заборонено»? На що Олександр Борзенко відповів, що в місті настільки багато знаків розставлено, що поставити біля кожного по патрульному – людей не вистачить. Навантаженість на одного поліцейського по громадській безпеці в місті - третя по країні.

Кременчуцькі патрульні працюють та виписують по три постанови в день за порушення проїзду великогабаритними автомобілями.

«Ви сказали, що у вас три постанови в день. У нас тільки з кар’єроуправління в день більше 100 автомобілів з перевантаженням їде. Тобто яке співвідношення вашої ефективності на сьогодні?» – зауважив Терещенко.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1960 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2511 0