Новини з 1996 року

Головним інженером Укртатнафти став литовець

Валерія Макряшина 13 травня 2019 16:30 718 0

Головним інженером ПАТ "Укртатнафта" призначили громадянина Литви Лінаса Чапаса, який раніше працював на нафтопереробному заводі компанії - ORLEN Lietuva в Мажейкяй.

Про це повідомляє "Новое Время" з посиланням на джерела профільного видання enkorr.

За інформацією співрозмовника, нового топ-менеджера представили колективу в суботу, 11 травня:

«Новий топ-менеджер буде знаходитися в прямому підпорядкуванні голови правління Павла Овчаренка.  У його функціоналі - модернізація, ремонти, закупівля нового обладнання».

Співрозмовник додав, що заступник голови правління з виробництва та капітального будівництва Сергій Кошелюк, який раніше займався цими питаннями, тепер зосередиться на виробництві.

Один із колишніх співробітників нафтопереробного заводу в Мажейкяй особисто знайомий з Чапас, охарактеризував його як дуже хорошого фахівця. За інформацією enkorr, пошуком головного інженера для Укртатнафти займалося міжнародне кадрове агентство. 

Компанія експлуатує Кременчуцький НПЗ. 43,05% акцій Укртатнафти належить Нафтогазу. Ще по 28% контролюють структури екс-власників Приватбанку і бізнесмена Олександра Ярославського. Проектна потужність Кременчуцького НПЗ – 18,6 млн тонн за рік, номінальна – близько 7,3 млн тонн за рік

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1216 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2215 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2832 0