Новини з 1996 року

ГОЛОВНА НОВИНА ТИЖНЯ У КРЕМЕНЧУЦІ – Віталій Малецький на Сорочинському ярмарку

Віктор Крук 17 серпня 2016 10:15 986 0

Судячи зі стрічки новин на веб-порталі Кременчуцької міської ради, найважливіша подія цього тижня у Кременчуці – це участь мера міста у Сорочинському ярмарку.

Вчора цій події було присвячено аж два офіційних повідомлення від владного інтернет-ресурсу. Перше - про те, що міський голова Віталій Малецький взяв участь в урочистому відкритті Національного Сорочинського ярмарку разом з головою Полтавської ОДА, головою обласної ради та іншими «представниками органів державної та виконавчої влади Полтавського регіону». Повідомляється, що в заході взяли участь також заступники міського голови Володимир Пилипенко і Руслан Проценко.

У другій новині нам розповіли про те, як під час національного ярмаркування Віталій Малецький «долучився до пекарської справи». Хліб у грузинській пекарні міському голові допомагав випікати перший віце-мер Володимир Пилипенко.

«Чому саме хліб? Тому що він – є основою людського життя», - пояснили кременчужанам у новині про мера.

А сьогодні зранку веб-портал міської влади нам повідомив, що, окрім випікання хліба, мер міста Віталій Малецький під час перебування на Сорочинському ярмарку ще й придбав вишиванку і опішнянський посуд. Крім того, кременчужанам розповіли, що у гардеробі міського голови є «вже декілька зразків вишиванок, які він залюбки носить». Більш детально про його гардероб чомусь не розповіли. Але всім стало зрозуміло, що грошей на вишиванки наш мер не жалкує, а це означає, що він є справжній патріот.

З нетерпінням чекаємо продовження серіалу про перебування нашого мера на Сорочинському ярмарку.

Читаючи ці новини, старше покоління кременчужан з ностальгією згадує свою молодість, коли на кожній газетній сторінці було повідомлення про те, як «наш дорогий Леонід Ілліч» кудись поїхав, щось сказав чи з кимось зустрівся. Щоправда, тоді в тренді було відвідування не ярмарків, а заводів, колгоспів та партконференцій. Але часи змінилися. Не змінюються лише методи.

А, може, дійсно, в місті немає більш важливих подій та проблем? Інакше два заступники точно не супроводжували б мера на екскурсію до Сорочинців.

Здається, поспішили в Кременчуці зі знесенням «стакана»? Можна було приберегти його для майбутньої пам’ятки. І гроші бюджетні зекономили б. Адже наш міський очільник «бронзовіє» просто нечуваними темпами.

 

 

Теги: 3032

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 477 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1207 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 905 0