Новини з 1996 року

Голова Полтавської ОДА Головко: «АвтоКрАЗ» цього року отримає держзамовлень на 2 мільярди гривень

Олександр Курилов 25 січня 2017 12:25 570 0

Кременчуцький автомобільний завод, можливо, цього року запрацює краще, ніж у 2016-у, коли всі плани підприємства було провалено вщент.

Відповідну новину, зміст якої – ПАТ "АвтоКрАЗ" отримає цього року майже 2 мільярди гривень у якості державного замовлення на виробництво техніки, оприлюднив у соціальних мережах голова Полтавської обласної адміністрації Валерій Головко.

«Цю новину привіз зі столиці, де вчора відбувалася доволі серйозна і представницька нарада під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. У ній брали участь Перший віце-прем’єр-міністр—міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, керівництво Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», представники Національного комітету з промислового розвитку, представники компаній з виробництва техніки», - зазначає керівник Полтавщини.

Інше в його повідомленні – самі замовлення стосуватимуться виготовлення автомобілів для рятувальників, військових та комунальних підприємств.

Відповідно,  цього року справи на Кременчуцькому автозаводі, на якому працює до 4 тисяч мешканців нашого міста – покращаться.

Що буде далі, бо в принципі не можна постійно й за рахунок податків, з яких складається бюджет, піднімати приватне підприємство, голова Полтавської обласної державної адміністрації не повідомляє.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 507 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 767 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 794 0