Новини з 1996 року

Годинники міської ради: депутат Ульянов. Не все те золото, що блищить. ФОТОогляд

Андрій Михайленко 16 грудня 2015 09:55 1646 0

Учора на депутатській комісії з питань землі нарешті впіймали у фокус непосидючого депутата міської ради Руслана Ульянова, а точніше - його руку. Вперше на руку депутата ми звернули увагу ще на першому пленарному засіданні міської ради, яке відбулося 24 листопада. Там виднілося щось вкрай коштовне, але можливості редакційного фотоапарата не дозволяли взяти у фокус деталі.

Згодом ми "упіймали" іще одну модель годинника, яку час від часу носить один із найдорожчих адвокатів нашого міста. Помоніторивши годинникові сайти та аукціони розпродажу, ми змогли ідентифікувати годинники пана Ульянова та від цього розчарувались: не бути адвокату номером 1 у нашому рейтингу, який вчора впевнено очолила Ольга Шляхова

 

НЕ ВСЕ ТЕ ЗОЛОТО, ЩО БЛИЩИТЬ

Німецькі Phobos. Виглядають дорого, а коштують майже ніщо. На сайті американського відомого аукціону Ebay ми встановили, що годинники, які були у використанні, пропонують за 150-200 доларів США. Годинниковий механізм пролетарського походження - механічний, 32 камені. Для створення дорогого іміджу задешево вибір Ульянова виглядає оптимальним.

 

 

Vostok-EUROPE Arctica. Литовський конкурент для швейцарців. Новий коштує близько 7 тис. гривень, а виглядає на всі 70. Дорогий вигляд досягається покриттям протиударного корпусу із неіржавіючої сталі PDV-покриттям. Механізм є простою стандартною механікою на 32 каменях. 

Точно така модель годинника, що прикрашає руку Ульянова, на OLX коштує зовсім нічого - 3 300 гривень. 

Vostok-Europe та Phobos не Hublot за 900 тис. гривень - можна було б і Піддубній позичити потягати. Але ж ні. Мабуть, тому головна "укропівка" Кременчука так учора сварилася з адвокатом. Але це лише припущення.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаТаблоід Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись