Новини з 1996 року

Годинник першого заступника мера Віктора Калашника. ФОТО

Андрій Михайленко 03 вересня 2015 12:52 1396 0

Руку кременчуцького чиновника прикрашає "швейцарець" фiрми Oris серії Big Crown Complication, що можна перекласти з англійської як "вінець складності". Ціна питання в Україні - від 45 221 гривні

Зробимо припущення, що своїм вибором такого годинника Віктор Васильович хотів підкреслити всю складність перебування на вершині кременчуцького політичного Олімпу.

Керувати містом та нести за це відповідальність для пана Калашника є справою нелегкою. Так само було й нам нелегко точно ідентифікувати модель годинника, перевагу якому надав чиновник.

Отже, ми вказали, що годинник пана Калашника - це Oris Big Crown Complication зі шкіряним ремінцем. Корпус годинника виконано із неіржавіючої сталі з частковим золотим покриттям. 

Апарат має водонепроникність до 100 метрів, але ми вже не радимо пану Калашнику пірнати у Дніпро  - не сезон.

Головне питання криється в ціні. Конкретний годинник, якого ми вгледіли на руці у пана Калашника, у зарубіжних інтернет-магазинах має ціну від 1200 до 1900 доларів США. На сайті ж одного із українських магазинів ми побачили, що цінник на годинники  Oris серії Big Crown стартують від 45 221 гривні.

Наостанок відмітимо, що в парі з годинником руку кременчуцького чиновника прикрашав браслет фіолетового кольору. Не відкидаємо, що це ознака таємного політичного братства "фіолетових", яке створено у нашому місті. 

 

 

Теги: Таблоїд КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись