Новини з 1996 року

Годинник бізнесмена Володимира Матицина: золота швейцарська класика. ФОТО

Андрій Михайленко 13 серпня 2015 18:05 1893 0

Дана модель повною мірою підкреслює соціальний статус свого власника.

На руці пана Матицина ми ідентифікували типового швейцарського хронографа "Bucherer" серії "Archimedes", корпус та браслет якого виконано із рожевого золота 18К.

Вказана серія годинників у нинішньому модельному ряді виробника відсутня. На одному з українських сайтів годинників ми знайшли модель, вигляд якої максимально наближений до об'єкта нашої уваги завдяки золотому корпусу та браслету, а також - характерному дизайну циферблату. Називається Carl F.Bucherer Patravi ChronoDate, яка коштує нині 42 000 доларів.

Назва "Bucherer" замість нинішнього позначення "Carl F.Bucherer" вказує на те, що годинник випущено  до 2001 року, коли відбулась  зміна в назві виробника.

Слід констатувати, що вказана модель скромно залишає позаду себе яскравий апарат пана Березянського за 206 962 гривні, а Apple Sport Watch пана Юрія Шаповалова взагалі виглядає доступним вибором широких верств населення. 

Тож на сьогодні годинник пана Матицина впевнено обіймає перше місце у Кременчуці - більш дорогі конструкції нам невідомі.

 

 

Теги: Таблоід Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 147 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 556 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1296 0