Новини з 1996 року

Герої не вмирають: В АТО загинув 20-річний боєць, Голєв Сергій. ФОТО

Валерія Макряшина 27 листопад 2017 12:02 4606 0

Герої не вмирають.

Минуло більше місяця, як від смертельного поранення під час виконання службових обов'язків поблизу села Невельське Ясинуватського району 22 жовтня 2017 року загинув Сергій Голєв, випускник вищого професійного гірничо-будівельного училища міста Горішні Плавні. У 2016 році він закінчив училище за спеціальністю «слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів».

Голєв Сергій Олександрович, 1997 р.н., у квітні 2017 вступив на військову службу за контрактом до 169-го НЦ «Десна». Служив навідником зенітно-артилерійського відділення зенітно-артилерійського взводу 17-го ОМПБ «Кіровоград» 57-ї ОМПБр, в/ч А4279.

Проживав у селищі Онуфріївка Кіровоградської області. Залишилася сестра. Такі дані наведені у списку втрат силових структур внаслідок російського вторгнення в Україну.

На Кіровоградщині загиблого героя провели в останню путь 25 жовтня. Після поминальної панахиди тіло бійця пронесли центральною вулицею селища.

Сотні жителів Онуфріївки прощалися із захисником Батьківщини, стоячи на колінах під звуки пісні «Пливе кача по Тисині».Разом із рідними та близькими плакало все селище, навіть чоловіки не могли стримати сліз.

Ховали Сергія Голєва на місцевому кладовищі з державними почестями під постріли військового салюту та вигуками «Герої не вмирають!».

Сергія вже немає, однак він завжди буде у серцях тих, хто його знав. Пам'ятаємо!

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 3003 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3478 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3922 0