Новини з 1996 року

Геокадастр Полтавщини незаконно передав майже 100 га землі одному з фермерів

Олексій Ващук 30 вересня 2020 14:10 166 0

Господарський суд Полтавської області скасував незаконну передачу Держгеокадастром 94-х га сільськогосподарських земель у приватну власність, вартість яких складає 85 мільйонів гривень. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Полтавської обласної прокуратури.

Так, прокуратура області встановила, що один із мешканців Лохвицького району використав своє законне право на отримання земельної ділянки для того, щоб створити власне фермерське господарство. Повторно він міг одержати цю землю лише за наявності конкурентів. Але от у ГУ Держгеокадастру вирішили віддати 94 га землі чоловікові взагалі без якихось торгів та нормованої грошової оцінки. Цим воно порушило законодавство України.

За це Лубенська місцева прокуратура подала позов про скасування незаконної передачі державних земель, а також про визнання недійсності договору про оренду, який було укладено між управлінням та жителем Лохвицького району. Укладений чоловіком із фермерським господарством договір про суборенду також було закликано скасувати.

Господарський суд Полтавщини повністю задовольнив клопотання Лубенської прокуратури та зобов’язав повернути землю в державну власність.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 132 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 293 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 644 0