Новини з 1996 року

Генпрокуратура розслідує справу відносно Стрелюка та Беха по факту незаконного прослуховування працівників СБУ та УМВС.

26 серпня 2015 19:35 1331 1

Це випливає зі змісту ухвали Печерського районного суду міста Києва від 14 серпня цього року, яка оприлюднена на Єдиному державному реєстрі судових рішень.

В ухвалі зазначено, що слідчим Генеральної прокуратури України проводиться розслідування у кримінальному провадженні № 42015000000001216 за фактом вчинення прокурором Полтавської області (Ян Стрелюк. - Ред.), начальником УМВС України в Полтавській області   (Олег Бех. - Ред.) та їхніми підлеглими кримінального правопорушення, передбаченого статтею 163 Кримінального кодексу України. 

 Причиною початку рослідування  по головних правоохоронцях області вказано незаконне прослуховування мобільних телефонів працівників ГУБКОЗ УСБУ та УМВС України в Полтавській області.

Кого саме із СБУ та УМВС прослуховували, у самій постанові не зазначено.

Сама ж ухвала суду надала дозвіл слідчому прокуратури до матеріалів незаконного, на думку прокурорського слідчого, прослуховування.

 

 

 

 

 

Теги: Резонанс КременчукаПригоди

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Сергей 27.08.2015 01:24

Вот немного проливают свет на эту ситуацию, если это все правда, то конечно пипец. http://antikor.com.ua/articles/59746-koruptsijna_trigolova_gidra_v_poltavsjkij_oblasti_ne_hoche_zmin