Новини з 1996 року

Генпрокуратура продовжує "копати" під головного облполіціянта Беха та екс-прокурора Стрелюка. ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 27 листопад 2015 12:26 1295 0

Про подробиці перебігу кримінального провадження за фактом незаконного прослуховування стало відомо з ухвали Печерського суду міста Києва від 17 листопада цього року.

Нагадаємо, що "днопоглиблювальні" дії відносно начальника Нацполіції по Полтавській області Олега Беха, його заступника, екс-прокурора області Яна Стрелюка та його заступників проводяться в рамках кримінального провадження № 42015000000001216, яке знаходиться в провадженні старшого слідчого Генпрокуратури. 

Читайте також: Скандал щодо незаконного прослуховування облміліцією та облпрокуратурою. ТОЧКА ЗОРУ 

Ми вже повідомляли про вказане кримінальне провадження, яке відкрито за фактом організації Олегом Бехом та Яном Стрелюком незаконного прослуховування працівників СБУ по Полтавській області, за статтею 163 Кримінального кодексу. Тоді редакція нашого видання припускала, що правоохоронцями незаконне прослуховування було організовано з метою убезпечення власних корупційних дій, про які несподівано стало відомо у вересні цього року через арешт народного депутата України Ігоря Мосійчука.

Читайте також: "Оставався б Ян, то і з прокуратурою прикрив би," - нардеп Мосійчук про корупцію на Полтавщині. ВІДЕО

Отже, з подання старшого слідчого Генпрокуратури випливає, що начальник облміліції Бех та вже екс-прокурор області Стрелюк хотіли дізнаватись про те, чим займаються працівники СБУ, які були відповідальні за протидію корупції. Один тільки випадок стосово даїшника Блажівського чого тільки вартував. 

Для того, щоб бути в курсі справ СБУшників, під матеріали кримінального провадження № 12015170000000058 від 18.02.15 року в Апеляційному суді області було взято рішення на прослуховування працівників СБУ, мобільні телефони яких у поданнях до суду були "приписані" фігурантам справи, що буцімто здійснювали розкрадання газоконденсату на свердловинах Полтавської області.

Що цікаво, в ухвалі Печерського суду поряд з начальником УМВС зазначено прізвище іще одного фігуранта по справі - слідчий Демидов І.М., котрий вступив у злочинну змову з Бехом, його заступником, уже екс-прокурором області та їхніми підлеглими.

Нагадаємо, що дане кримінальне провадження змусило Стрелюка "емігрувати" до Києва та розпочати спроби пробитись до Антикорупційної прокуратури.

Читайте також: Скандальний екс-прокурор Полтавщини Стрелюк рветься до антикорупційної прокуратури

Як вважають самі підлеглі Беха, окрім працівників СБУ, Бех та Стрелюк також прослуховували вже екс-начальника міліції Кременчука Дениса Захарченка.

Читайте також: Скандал щодо незаконного прослуховування міліцією СБУ: міліціянти звинувачують свого шефа Олега Беха

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: ПригодиРезонанс

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись