Новини з 1996 року

Генделик «Буфетъ» у сквері «імені Бабаєва» повертається! ПИВБАР У ЦЕНТРІ КРЕМЕНЧУКА – ЦЕ МІСЬКИЙ УСПІХ

Олександр Курилов 21 серпня 2015 11:17 887 2

Надалі сквер імені Бабаєва, або сквер "Жовтневий", що у центрі міста, прикрасить нова епохальна споруда. Назва останньої – розливайка з продажу пива та булочок, і повернеться вона на те місце, де була, – якраз  неподалік пам’ятника Воїну-визволителю Кременчука.

Слід додати, що цей генделик, який мав назву «Буфетъ» і власник якого – депутат Кременчуцької міськради Руслан  Федорченко, колишній мер Олег Бабаєв прибирав із центрального скверу особисто.

Захищати ж розливайку три роки тому приїжджав  зі столиці наш нардеп Юрій Шаповалов. Тоді ж цей кіоск і зняли з нагадуванням про те, що він повернеться.

Реінкарнація ж відбулася сьогодні, вранці.

Представники міського виконавчого комітету Кременчука, без депутатської комісії, на своєму засіданні одноголосно проголосували за офіційне повернення головного символу Кременчука – генделика «Буфетъ». Він повернеться на своє  коронне місце, де його поставили депутати міськради замість маленького кіоску з квітами.

За словами представників міськвиконкому, всі помилки, які були три роки тому, – враховано, а новий кіоск, де можна буде випити і трішки закусити, матиме красиву форму.

Про що слід додати, так це вже думка репортера. Колись, років  15 тому, аналогічна розливайка існувала на міському ринку й написано на ній було – «Зранку не випив – день пропав». Вочевидь, не погано було б цей напис повторити, але назву – змінити.

Замість слова «Буфетъ» можна написати слово «Амбаръ» або «Пивбаръ» і це теж буде відповідати кременчуцькій суті як нашого міського виконавчого комітету, так і нового закладу.

О.Курилов   

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Марія 24.01.2018 07:05

Не туди написала. Вибачте

Марія 24.01.2018 07:03

Я учениця ліцею "Політ" і хочу сказати вам таке: конфлікт між учнями ліцею не є системним, це по-перше! По-друге: ніхто ні за ким групами не ходить! Не пишіть дурниць!!! По-третє: я нікого не виправдовую, але і в нашому ліцеї, і у військовому є так би мовити грішники. Ніхто не знає можливо хлопець сам напросився! Військовий ліцей ніколи не трогає тих хто до них не лізе і не "тролить" їх!!! А чому ніхто не пише про інші школи і про бійки, бо вони завжди були, є і будуть! Тому не треба робити з мухи слона! Багато хто впевнений, що хлопець з ліцею "Політ" винен сам! Він насміхався на хлопцями з військового ліцею і постійно до них чеплявся! І взагалі.. до чого тут Іван Васильович?! Це проблема військового ліцею і ліцею "Політ", а не педколеджу!